Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
18.10.2016 Autors: LNB

 

 
Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds”
un Liepājas Neredzīgo biedrības projekti “Vēro, mācies - pilnveidojies!”
Nr.2016.LV/NVOF/DAP/MAC/052 un  “Labie darbi, lai top zināmi!” Nr.2016.LV/NVOF/PSA/042


Liepājas Neredzīgo biedrība jau 18. reizi, 14.oktobrī, atzīmēja Starptautisko Baltā spieķa dienu. Taču šis gads ir īpašs arī ar to, ka šogad Liepājas Neredzīgo biedrībai aprit 60 gadu jubileja. Par godu jubilejas gadam, visu pagājušo nedēļu biedrībā norisinājās atvērto durvju dienas, kā arī Lielās zāles foajē, jebkuram interesentam, bija atvērta biedru rokdarbu izstāde.

Savukārt 14.oktobrī, kā ik gadu, norisinājās ielu akcija sadarbībā ar Ceļu policiju. Šoreiz pie ēkas Krūmu ielā 28, kurā dzīvo cilvēki ar redzes invaliditāti. Akcijas mērķis ir atgādināt autobraucējiem būt uzmanīgiem un palaist pāri brauktuvei neredzīgos cilvēkus.

Svētku svinīgā daļa šogad pirmo reizi tika aizvadīta Liepājas Neredzīgo biedrības atjaunotajā Lielajā zālē, kur kopā pulcējās vairāk kā 300 biedri un īpašie viesi. Svinības tika atklātas plkst. 11.00 ar biedrības valdes priekšsēdētāja Māra Ceiruļa svētku uzrunu, kurai tālāk sekoja muzikāls skaņdarbs biedrības biedra Vladimira Ļutova izpildījumā. Tāpat arī šogad ar spēcīgi izjustu dzejas deklamāciju priecēja biedrības valdes loceklis un ilggadējs biedrības biedrs Aigars Bušs. Turpinājumā sekoja muzikāls sveiciens Dvēseļu aprūpes kristīgās misijas meiteņu izpildījumā. Savukārt par godu 60 gadu biedrības jubilejai, sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Ķeire bija sagatavojusi prezentāciju gan stāstījumā, gan programmā Powerpoint kā nelielu ieskatu biedrības vēsturē. Prezentācija tapa, pateicoties vairāku biedrības biedru personīgo arhīvu fotogrāfijām un stāstiem. Protams, arī šogad neizpalika valdes priekšsēdētāja Māra Ceiruļa klāstījums par to, kas biedrībā ir paveikts šī darbības gada ietvaros un kādi ir tālākie nākotnes plāni, kas jāsteidz īstenot.  

Svētku programmā uzstājās arī biedrības biedrs Vladimirs Istļajevs, izpildot muzikālu skaņdarbu, un biedrības bijušais valdes priekšsēdētājs, nenogurdināmais - Augustīns Hofmanis, daloties atmiņu stāstījumā par biedrībā pavadīto laiku. Tāpat, kā katru gadu, programmas pirmajā daļā vārds tika dots svētku viesiem, tostarp, Liepājas pašvaldības pārstāvjiem Gunāram Ansiņam, Vilnim Vitkovskim un Brigitai Dreižei, kā arī Sociālā dienesta direktorei Ivetai Bartkevičai, Latvijas Nedzirdīgo savienības Liepājas biedrības priekšsēdētājai Gundegai Paņko, Aizputes sociālā dienesta direktorei Mairītei Alfusei un daudziem citiem, kopumā, 25 sveicējiem no vairākām NVO un valsts, pašvaldību iestādēm. Paldies jums visiem par atrasto iespēju svinēt šos svētkus kopā ar mums.

Savukārt svētku programmas otrajā daļā uzstājās Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi, sniedzot dažādus instrumentālus un vokālis. Pēc koncerta biedri un viesi varēja baudīt svētku mielastu, sadraudzību, dejas un nobaudīt īpašu 60 gadu jubilejai veltītu torti.

Starptautiskā Balta spieķa diena un Liepājas Neredzīgo biedrības 60 gadu jubilejas pasākuma dažādas aktivitātes šogad tapa Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” un Liepājas Neredzīgo biedrības projektu “Labie darbi, lai top zināmi! (Nr.2016.LV/NVOF/PSA/042.) un "Vēro, mācies - pilnveidojies!" (Nr.2016.LV/NVOF/DAP/MAC/052) ietvaros ar Sabiedrības Integrācijas fonda no Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Liepājas Neredzīgo biedrība izsaka lielu paldies visiem labas gribas cilvēkiem, sponsoriem, uzņēmumiem, kuri palīdzēja šo - mums visiem nozīmīgo pasākumu īstenot.


Dieva svētības katram vienam vēlot,
Liepājas Neredzīgo biedrība


Prezentācija ar atskatu par Liepājas Neredzīgo biedrības 60 gadiem 
Pārskats par padarīto 2015 - 2016 gadā 

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības Integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. www.sif.gov.lv  
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.Biedrības biedri - kopskats

Biedrības biedri - kopskats

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi

Liepājas pašvaldības pārstāvji Gunārs Ansiņš, Vilnis Vitkovskis un Brigita Dreiže

Liepājas pašvaldības pārstāvji Gunārs Ansiņš, Vilnis Vitkovskis un Brigita Dreiže

Biedrības biedri

Biedrības biedri

Latvijas Nedzirdīgo savienības Liepājas biedrības priekšsēdētāja Gundega Paņko

Latvijas Nedzirdīgo savienības Liepājas biedrības priekšsēdētāja Gundega Paņko

LNB valdes priekšsēdētājs Māris Ceirulis un LNB mūzikas terapeite Dace Stieģele

LNB valdes priekšsēdētājs Māris Ceirulis un LNB mūzikas terapeite Dace Stieģele

Biedrības biedri

Biedrības biedri

Svētku torte

Svētku torte


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.