Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
03.09.2018 Autors: LNB


Š.g. 27. un 28. septembrī Liepājas Neredzīgo biedrībā notiks izglītojošs seminārs “Kā veiksmīgāk un pilnvērtīgāk strādāt ar cilvēkiem, kuriem ir dažāda veida invaliditāte, informācijas un pakalpojumu pieejamības nodrošināšanā”. Tajā piedalīsies 20 Liepājas Neredzīgo biedrības darbinieki, 20 biedrības brīvprātīgie un 10 biedrības biedri. Seminārs tiek rīkots, lai paaugstinātu Liepājas Neredzīgo biedrības darbinieku, brīvprātīgo un biedru kompetenci, stiprinātu motivāciju, veicinātu informācijas apmaiņu, kā arī apzinātu pozitīvus piemērus un attīstītu veiksmīgu sadarbību.

Pirmajā dienā semināra dalībniekiem būs iespējams uzzināt kā strādāt ar cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un psihiskām saslimšanām. Otrajā dienā semināra dalībnieki varēs pilnveidot savas zināšanas darbā ar cilvēkiem kuriem ir dzirdes vai redzes traucējumi. Papildus tam ikvienam semināra dalībniekam būs iespēja paplašināt savas zināšanas par universālā dizaina popularizēšanas iespējām un ieviešanas šķēršļiem, uzsvaru liekot īpaši uz neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem. Semināram noslēdzoties, iegūtās zināšanas Liepājas Neredzīgo Biedrības darbiniekiem un brīvprātīgajiem kalpos efektīvākas darbības nodrošināšanai, jo aizvien biežāk biedrības redzeslokā nonāk cilvēki ne tikai ar redzes invaliditāti, bet arī ar cita veida invaliditāti.

Biedrības brīvprātīgie un biedri pieteikties semināram var Liepājas Neredzīgo biedrības projektu daļā vai zvanot pa tālruni 26056026 (Jeļena vai Zanda) darba dienās no plkst.10:00 līdz 16:00.

_________________________________________________________________
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. “LNB izaugsme nozīmīgā pieredzē un darbā” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.

 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.