Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
01.10.2018 Autors: LNBŠ. g. 27. un 28. septembrī Liepājas Neredzīgo biedrībā notika Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” un Liepājas Neredzīgo biedrības projekta “LNB izaugsme nozīmīgā pieredzē un darbā” Nr.2018.LV/NVOF/DAP/MAC/002/14 ietvaros rīkots seminārs. Tajā piedalījās 21 Liepājas Neredzīgo biedrības darbinieks, 13 biedrības brīvprātīgie un 16 biedrības biedri. Šī semināra tēma bija “Kā veiksmīgāk un pilnvērtīgāk strādāt ar cilvēkiem, kuriem ir dažāda veida invaliditāte, informācijas un pakalpojumu pieejamības nodrošināšanā”.

Seminārs notika divu dienu garumā un tajā kopumā uzstājās pieci lektori. Semināra pirmajā dienā uzstājās sociālais darbinieks un surdotulks Ainārs Ostvalds, kurš stāstīja kā vislabāk strādāt ar cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem un pēc tam psihiatre Lilita Grietēna pasniedz lekciju par to, kā strādāt ar cilvēkiem ar psihiskām saslimšanām. Semināra otro dienu atklāja fiziskās medicīnas un rehabilitācijas ārste Līga Priedena, kas stāstīja kā strādāt ar cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Taču pēc tam ārste – oftalmoloģe Elīza Briede stāstīja par to kā strādāt ar cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Semināru noslēdza vides pieejamības eksperts Andis Dzērve ar lekciju par tēmu “Universālais dizains vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem, tā popularizēšanas iespējas un ieviešanas šķēršļi”.

Pēc šī divu dienu semināra apkopojuma un diskusijām, var secināt, ka semināra laikā tā dalībnieki papildināja savas esošās zināšanas darbā ar cilvēkiem ar dažādām invaliditātēm, kā arī uzzināja jaunu informāciju un izmēģināja iejusties cilvēku ar redzes traucējumiem lomā. Liela nozīme ir iespējā savstarpēji diskutēt par dzirdēto, ko izmantoja ikviens semināra dalībnieks. Vislielāko atsaucību no semināra dalībniekiem šķietami izpelnījās ārste – oftalmoloģe, Elīza Briede, kuras prezentācijas laikā klātesošie uzdeva lielu skaitu sev interesējošos jautājumus un turpināja tos uzdot arī pārtraukuma laikā. Šāda veida seminārs sniedz iespēju gan biedrības darbiniekiem, gan brīvprātīgajiem, gan biedriem labāk izprast vienam otru un uzzināt par ikdienas saskarsmi ar cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. “LNB izaugsme nozīmīgā pieredzē un darbā” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

27.-28. septembrī LNB notika seminārs “Kā veiksmīgāk un pilnvērtīgāk strādāt ar cilvēkiem, kuriem ir dažāda veida invaliditāte, informācijas un pakalpojumu nodrošināšanā”. Plašāka informācija LNB mājaslapā www.redzigaismu.lv #nvofonds2018 #liepajasneredzigobiedriba #seminars

A post shared by Liepājas Neredzīgo biedrība (@liepajasneredzigobiedriba) on


 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.