Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
30.06.2016 Autors: LNB

Š.g. 10 jūnijā Zemkopības ministrijas lielajā zālē Latvijas neredzīgo biedrība svinēja savu 90. gadadienu, kurā godināja savus aktīvākos biedrus. Arī mūsu biedrības aktīvākie pārstāvji piedalījās pasākumā. Liepājas Neredzīgo biedrība bija izvirzījusi savus kandidātus atzinības rakstam par nesavtīgu darbu cilvēku ar invaliditāti labā. Tie ir:
Līvija Neimane, Velta Fišmeistere, Kristīne Vitkovska, Mirdza Piļecka, Lūcija Untenberga, Augustīns Hofmanis, Aivars Komorovskis, Irēna Ādamsone, Gaļina Romaņenko, Iveta Mikloviča, Daiga Bindere, Andis Dzērve, Zigrīda Šmite.
Paldies viņiem!

Video on Latvijas neredzīgo biedrības 90 gadu pasākuma: failiem.lv/u/wkevjeqt
Latvijas neredzīgo biedrība: www.lnbiedriba.lv Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.