Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.11.2013 Autors: LNB


Laipni aicināti!
 
Š.g. 02.decembrī Liepājas Neredzīgo biedrībā, Ganību ielā 197/205, otrajā stāvā, zālē tiks atklāta cilvēku ar invaliditāti darināto darbu izstāde - pārdošana, kas veltīta Starptautiskajai Invalīdu dienai.
Izstādē būs skatāmi un nopērkami izstrādājumi, kuri tapuši Liepājas Neredzīgo biedrībā. Tie būs dažādās rokdarbu tehnikās darināti darbi -  floristu sniegums, ādas un filcēšanas izstrādājumi, klūdziņu pinumi u.c.
Būs aplūkojami arī nesen uzsāktā  Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) projekta „Esi aktīvs un iesaisties!” Nr.2012.EEZ/PP/1/MAC/020 mērķa grupas dalībnieku pirmie tapušie darbiņi gan floristikas un dekoratīvās apstrādes nodarbībās, gan ādas apstrādes, filcēšanas un zīda apgleznošanas nodarbībās, gan arī  klūdziņu pīšanas nodarbībās. 
Katrs šīs izstādes dalībnieks ir radis pašrealizācijas veidu, kas sniedz gandarījumu pašam, pārsteidz un priecē arī citus.
 

Projekts „Pilnveidojot sevi sabiedrībai” tiek īstenots, izmantojot EUR 53965,38 no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas ar EEZ finanšu instrumenta starpniecību.
Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.
Programmu „NVO fonds” finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts.


Darbu izstāde

Darbu izstāde


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.