Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
24.11.2015 Autors: LNB

"Sēd uz sliekšņa pasaciņa"
 
Trešdien, 25.novembrī plkst. 18.00 Melngaiļa koncertzālē (Ausekļa ielā 11/15) notiks koncertuzvedums visai ģimenei "Sēd uz sliekšņa pasaciņa".
Tas veltīts Raiņa un Aspazijas gadam. Programmā būs ietvertas nedaudz piemirstas, bet ļoti skaistas un mīļas Zigmara Liepiņa, Imanta Kalniņa un Raimonda Paula dziesmas ar abu dzejnieku vārdiem. Pārsteigumu koncertuzvedumā gatavo mūzikas vidusskolas Populārās un džeza mūzikas studenti - Kristīne Vertjanova, Mārtiņš Zālīte un Edgars Jānis Kārkliņš, kuri tieši šim pasākumam uzrakstījuši jaundarbus.
 
Koncertuzvedumā piedalīsies Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas meiteņu koris (diriģents Andris Kontauts), zēnu koris (diriģente Ilze Balode), solisti Sanita un Sanija Rozes, Annija Zomerfelde, Rūdolfs Kirhners, Izabella Ozola (solistu skolotāja Ieva Dreimane), kā arī mūzikas vidusskolas kombo. Raiņa un Aspazijas bērnu dzeju lasīs Liepājas teātra aktrise Ilze Jura, savukārt video projekcijas vizuālajam noformējumam veido Liepājas dizaina un mākslas vidusskolas audzēknis Sīmanis Martuzāns (skolotāja Zane Bluķe).
 
Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.
 
Ieeja bezmaksas.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.