Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
24.02.2021 Autors: LNB

Vēršamies pie jums – cilvēkiem ar invaliditāti un senioriem ar funkcionāliem traucējumiem ar jautājumu – Kā mēs vēl varētu pilnveidot Liepājas pilsētu?

Biedrība jau ilgus gadus cieši sadarbojas ar Liepājas pilsētas pašvaldību, lai veidotu mūsu pilsētu par pieejamu un patīkamu dzīvesvietu visiem cilvēkiem. Ļoti daudz ir paveikts un Liepāja ir atzīta kā viena no pieejamākajām pilsētām Eiropā, taču vienmēr ir vieta izaugsmei. Vēlamies uzzināt jūsu viedokli par to, kā pilsētai vajadzētu augt jūsu labā.

Aicinām katram padomāt par savu pieredzi: vai man viss pilsētā ir labi pieejams, vai varu izmantot visus pakalpojumus, vai varu atrast visu sev vajadzīgo informāciju, vai man pietrūkst kāds pakalpojums, kas atvieglotu manu ikdienu, u.tml.

Sūtiet savas idejas uz biedrības e-pastu: info@redzigaismu.lv. Apkoposim jūsu idejas un nodosim tās pilsētas vadībai, lai šos jautājumus varētu iekļaut nākotnes plānos un risināt.

P.S. Rakstot idejas iesakām vispirms padomāt, vai jautājuma risināšana ir pašvaldības pārziņā.

Kopā mēs varam veidot Liepāju tādu, kādā mēs vēlētos dzīvot!Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.