Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
23.02.2011 Autors: LNB

 2011. gada 18.februārī pateicoties SIA Philip Morris Latvia finansiālajam atbalstam Izglītības un zinātnes ministrijas telpās Vaļņu ielā 2, Rīgā notika Liepājas Neredzīgo biedrības un Izglītības un ministrijas kopīgi rīkotais seminārs "Universālais dizains; pakalpojumu, vides un informācijas pieejamība".

Par pakalpojumu un informācijas pieejamību, kā arī par universālā dizaina nozīmi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, semināra dalībniekus uzrunāja Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Ceirulis, kā arī Starzdumuižas internātvidusskolas direktore Ligita Ģeida, kas semināra ietvaros stāstīja par vājredzīgu un neredzīgu bērnu integrācijas praktiskajiem aspektiem vispārējās izglītības iestādēs.
Kā uzsver Māris Ceirulis „Universālā dizaina iedzīvināšana Latvijā palīdz nodrošināt cilvēku vajadzību apmierināšanu un dzīves kvalitātes uzlabošanu. Šādi semināri veicina cilvēku informētību par to, kas tiem nepieciešams, lai dzīvē ieviestu universālā dizaina principus, tādējādi padarot pieejamāku pasauli sev visapkārt”.
 
Seminārs bija paredzēts izglītības iestāžu vadītājiem, pašvaldību izglītības speciālistiem, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas un to padotības iestāžu darbiniekiem. Pasākuma laikā tika saņemts uzaicinājums organizēt līdzīgu semināru Valmierā.


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.