Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
26.04.2010 Autors: LNB

Kā portālā www.liepaja.lv stāsta Zane Gaile, LRTIB projektu un mārketinga speciāliste,   (www.liepaja.lv/page/55&news_id=23035)
tad Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) ir uzsācis sadarbību ar Liepājas Neredzīgo biedrību, un kopš aprīļa vidus LRTIB suvenīru veikalā blakus Rožu laukumam Liepājā ir apskatāmi un iegādājami Liepājas Neredzīgo biedrības biedru gatavotie amatniecības izstrādājumi.

Redzes invalīdi ir izgatavojuši apbrīnojami smalkas lietas – mezglotas galda sedziņas, kaklarotas un rokassprādzes, ādas jostas un vāciņus pasēm, austas grāmatzīmes, izšūtus sienas dekorus un dažādus pinumus. Visiem šiem darinājumiem ir īpašas atpazīšanas zīmes – tiem piestiprinātas zīmītes ar norādi latviešu un angļu valodā, ka tos izgatavojuši Liepājas Neredzīgo biedrības biedri. Šī informācija ir arī Braila rakstā.

LRTIB suvenīru veikalā jau no tā pirmsākumiem pārsvarā ir apskatāmi un iegādājami tieši Liepājā un Liepājas apkārtnē tapuši darinājumi – gan tradicionālās un modernās mākslas izstrādājumi, gan individuālā darba veicēju darinājumi, gan arī dizaina darbnīcās tapuši priekšmeti –, kas raksturo mākslas un amatniecības tendences mūsu pusē.


No ādas pagatavota somiņa, krellītes un vāciņi

No ādas pagatavota somiņa, krellītes un vāciņi

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.