Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
10.02.2011 Autors: LNB

Pēdējos gados daudz ir ticis diskutēts par, sociālo atbildību (arī- korporatīvo)  un citiem terminiem, kas ne vienmēr sabiedrībai ir saprotami, un bieži daudziem nav skaidrs, kas zem tiem slēpjas. Tāpēc Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem (LASAP) 9.februārī plkst. 17:30 Liepājas pārstāvniecības Rīgā telpās rīkoja Labās prakses pēcpusdienu "Ieguvumi no sociālās atbildības".
Pateicoties SIA Philip Morris Latvia finansiālajam atbalstam šajā pēcpusdienā ar prezentāciju "Universālais dizains un sociālā atbildība" varēja piedalīties arī LNB valdes priekšsēdētājs Māris Ceirulis. Prezentācija palīdzēja auditorijai izprast universālā dizaina pamatprincipus un sociālās atbildības nepieciešamību. Pēcpusdienas dalībniekiem, izmantojot simulāciju brilles, pavērās iespēja ieraudzīt pasauli tādu, kādu to redz cilvēki ar redzes traucējumiem.
Labās prakses pēcpusdienā ar prezentāciju "Nedomājiet par sociālo atbildību!" piedalījās arī Biznesa augstskolas Turība lektors dr. Andris Pētersons.  Ar šīs prezentācijas palīdzību klātesošie tika uzaicināti veicināt sabiedrības izpratni par katra uzņēmēja personisko atbildību, uzlabojot valsts sociālo vidi. Nedomājiet par sociālo atbildību - tam ir jānotiek pašsaprotami!
Labās prakses pēcpusdienā piedalījās Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Bankas, Valsts aģentūras "Kultūras informācijas sistēmas", Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja, Veselības norēķinu centra, VSAA, AS "Latvijas Finieris", AS "Latvijas Valsts meži", Liepājas pilsētas Domes, kā arī sabiedrisko attiecību aģentūru pārstāvji.
Diemžēl pēkšņa tikšanās iztraucēja labklājības ministres Ilonas Jurševskas nodomus arī piedalīties sociālajai atbildībai veltītajā labās prakses pēcpusdienā.

Ar SIA Philip Morris Latvia atbalstu tiek gatavots seminārs par universālā dizaina principiem Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvjiem. Seminārs paredzēts 2011.gada 18.februārī. Par semināra vietu un laiku tiks paziņots atsevišķi.


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.