Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
10.07.2018 Autors: LNB

   
Arī turpmāk Liepājas Neredzīgo biedrības telpās ikvienam interesentam ir iespēja pieteikties dažādām, sev interesējošām nodarbībām un apgūt jaunas prasmes un iemaņas, kādā no sekojošajām nodarbībām:

  • Datorapmācības nodarbībās ar pielāgotiem datoriem, kas paredzēti vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem, individuāli varēs apgūt speciāli vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem izstrādātas runājošas programmas JAWS un Zoomtext, kā arī programmas MS Excel, MS Word, Skype, sociālo tīklu lietošanu, informācijas meklēšanu un saglabāšanu un ibankas lietošanu.
  • Mājturības un dārza darbu nodarbībās tiks apgūtas mājas un lauku darbu  zināšanas, prasmes un pieredze, respektējot dabas ritmu un dārza kalendāru, kā arī tiks iegūtas teorētiskās un praktiskās zināšanas par veselīgu uzturu, ēdienu gatavošanu, ēdienu pasniegšanas noteikumiem un galda kultūru, ikdienas un svētku galda klājumiem, ražas novākšanu un saglabāšanu ziemai u.c.
  • Mājamatniecības nodarbībās būs iespējas iemācīties dažādu sīku ikdienas sadzīves priekšmetu remontdarbiņus. Cilvēkiem, kuri iemaņas apgūs lauku vidē “Dvēseles Veldzes dārzā” būs iespēja apgūt iemaņas galdniecībā, tai skaitā kokapstrādē (krāsojot, naglojot, lakojot utt.) Uz šīm nodarbībām īpaši aicināti vīrieši, kuri pieredzējuša meistara vadībā varēs apgūt dažādas, sadzīvē nepieciešamas zināšanas.
  • Pilsētvides apmācības vadītāja vadībā notiks Liepājas pilsētvidē nelielās grupās, lai iepazītu Liepājā esošās  taktilās kartes,  apskatītu un iepazītu interesantākos apskates objektus Liepājā, pludmales pieejamības kompleksu un tajā piedāvātās aktivitātes.
Cilvēki ar redzes traucējumiem un invaliditāti, kā arī personas ar I, II un III grupas invaliditāti aicināti pieteikties nodarbībām, sazinoties ar Liepājas Neredzīgo biedrības projektu daļu pa tālruni 26056026 (Zanda vai Jeļena)
____________________________________________________________________
Projektu finansiāli atbalsta Liepājas pilsētas pašvaldība ar Interreg Latvija –Lietuva programmas 2014.-2020. projekta LLI -212 “Saredzi citādāk” atbalstu. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.