Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
26.04.2019 Autors: LNB

    
Eiropas Sociālā fonda un Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts projekts 
“Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs” 
Nr.9.2.4.2/16/I/088

Iespēja cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti pieteikties bezmaksas pilates nodarbībām

Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs” ietvaros, kas notiek sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību, aicinām cilvēkus ar dažāda veida  invaliditāti pieteikties uz atveseļošanās vingrošanas jeb pilates nodarbību jauno grupu. 

Kopumā nodarbības tiks īstenotas 3 mēnešu garumā – jūlijā, augustā un septembrī. Tās notiks nelielās grupās vienu reizi nedēļā – piektdienās no plkst. 11:00 – 12:00 Liepājas Neredzīgo biedrības zālē. Nodarbību laikā sporta instruktore Kristīne Kleinšmite paskaidros un parādīs, kā precīzi un pareizi izpildīt vingrojumus atbilstoši cilvēka izturībai. 

Pilates ir piemērotas jebkura vecuma cilvēkiem, tās attīsta lokanību, uzlabo asinsriti, vispārējo pašsajūtu, koncentrēšanos un novērš saspringumu kustībās. Jo vairāk ikdienā tiks pavadīts laiks kustībā, jo možāks būs prāts un ķermenis. Arī par sporta inventāru grupas dalībniekiem nav jāuztraucas, jo biedrībā vingrošanas paklājiņi ir pieejami uz vietas, atliek tikai atnākt un izkustēties kopā!


Pieteikšanās

Aicinām uz nodarbībām pieteikties personīgi Liepājas Neredzīgo biedrības projektu daļā vai zvanot pa tālruni 26056026 Zandai vai Jeļenai darba dienās no plkst.10:00 līdz 16:00. Projekta ietvaros vingrošanas nodarbības Liepājas Neredzīgo biedrības zālē norisināsies līdz 2020. gada martam. 

___________________________________________________________________________
Projekts notiek sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību un tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs” ietvaros. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.

 


Stiepšanās vingrinājumi pilates nodarbībās

Stiepšanās vingrinājumi pilates nodarbībās


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.