Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
18.09.2019 Autors: LNB


Labdien skolotāji un kolēģi sociālajā darbā!

Laipni aicinām Jūs piedalīties Starptautiskajā divu dienu Skolotāju apmācības konferencē, kura notiks šā gada 23. - 24. septembrī!

Šī konference tiks veltīta skolotāju apmācībai digitālo darbarīku lietošanā izglītības darbā, kopā ar jaunas fonētiskās programmatūras novērtēšanu un testēšanu kā arī pieredzes apmaiņai ar skolotājiem no Grieķijas, Francijas, Spānijas, Polijas, Kipras un Latvijas. Konferencē tiek aicināti piedalīties skolotāji, profesori, zinātnieki kā arī pēdējā kursa pedagoģijas studenti, maģistranti, doktoranti. Konference notiks angļu valodā ar paralēlu tulkojumu uz latviešu valodu.

Jums tiks dota iespēja uzzināt ko jaunu par šādām tēmām:
· Sasniegumi tehnoloģiju jomā cilvēku ar redzes traucējumiem un cilvēku ar invaliditāti izglītībā;
· Zinātne un Astronomija neredzīgajiem - pieejas un metodes;
· A4BD fonētiskās programmas neredzīgajiem prezentācija - tās pārbaude un novērtēšana;
· Kā mācīt zinātniskas koncepcijas, izmantojot spēles un izklaidējošas aktivitātes; STEM (ZTIM) izglītība skolēniem ar invaliditāti;
· Zinātnisko koncepciju mācīšana skolēniem ar īpašām vajadzībām; Mūzikas kā mācību līdzekļa izmantošana skolēniem ar invaliditāti;
· Finansēšanas iespējas izglītības iestādēm;
· Sadarbības iespējas starp NVO un izglītības iestādēm saistībā ar cilvēku ar invaliditāti iekļaušanu izglītības procesā un citas tēmas.
Pilna konferences programma ir pievienota e-pastam.

Piedaloties šajā konferencē, jūs iegūsit starptautisku skatījumu un praktiskas iemaņas kā mācīt cilvēkus ar dažāda veida invaliditāti no citu pedagogu pieredzes Eiropā. Šī konference ir arī iespēja veidot sakarus ar citiem izglītības jomas profesionāļiem un dalīties pieredzē.

Ja jūs interesē dalība šai konferencē, lūdzu, atbildiet uz e-pastu info@redzigaismu.lv, norādot vārdu, uzvārdu, akadēmisko grādu un specializāciju, pārstāvētās skolas, institūcijas vai universitātes nosaukumu, e-pastu vai tālruni kontaktiem.

Lūdzu, atbildiet uz mūsu ielūgumu pēc iespējas ātrāk, lai savlaicīgi nodrošinātu jums vietu un organizētu atbraukšanu un ēdināšanu konferences laikā.

Dalību konferencē, braucienu un ēdināšanu savlaicīgi reģistrētiem dalībniekiem nodrošinās Erasmus+ projekts “Astronomija neredzīgajiem un cilvēkiem ar invalīdiem”, kā arī dalībnieki saņems apmeklējuma sertifikātu.

Ja jūs pazīstat kādus pedagoģijas speciālistus, kuri arī būtu ieinteresēti piedalīties šajā konferencē, lūdzam pārsūtīt ielūgumu arī viņiem!

Uz tikšanos Liepājā 23.-24. septembrī!
Ar cieņu -
Verners Šteinbergs
A4BD projekta pasākumu koordinators Latvijā
tel. (+371) 29 653 633
e-mail: info@redzigaismu.lv

Vairāk informācijas par projektu “Astronomija neredzīgajiem un cilvēkiem ar invalīdiem”:
www.a4bd.eu
www.facebook.com/a4bd.eu

Konference notiks Liepājas Neredzīgo biedrības telpās, Ganību ielā 197/205, Liepājā, https://goo.gl/maps/6iWTeEQDjHsFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.