Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
08.03.2018 Autors: LNB

Tuvojas pavasaris, drīz uzsāksies vēl aktīvāka darbība sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā “Dvēseles veldzes dārzs”, uzplauks pirmie pavasara vēstneši – sniegpulkstenīši, krokusi u.c. Daba mostas, putni trallina savas dziesmas, viss kļūst skaistāks, sāksim biežāk uzņemt viesus Ziemupē, rīkosim ekskursijas pa baso pēdu taku, sajūtu parku. Mums ir daudz interesanta, ko stāstīt un rādīt. Rīkosim arī meistardarbnīcas pīšanā no klūdziņām. Ekskursantiem būs iespēja vērot, kā top pinumi, un apgūt arī pašiem pirmās prasmes pīšanā. Šogad esam nolēmuši ieviest nelielu samaksu par ekskursijām, tā būs iespēja ikvienam piedalīties rehabilitācijas centra attīstībā un atbalstīt cilvēkus ar funkcionāliem traucējumiem. 
Ekskursija pa “Dvēseles veldzes dārzu” gida pavadībā maksās – 3 eiro, bērniem līdz 12 gadiem, cilvēkiem ar invaliditāti un pensionāriem – 2 eiro.
Ja gribēsiet vērot un piedalīties meistardarbnīcā – 5 eiro. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.