Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.07.2020 Autors: LNB

Biedrība “Iespēju ceļš” 28. augustā organizē ekskursiju uz Rīgas Motormuzeju un Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu, kurai aicināti pieteikties cilvēki ar invaliditāti, viņu atbalsta personas un seniori no Liepājas. 

Izzinošā ekskursija sniegs dalībniekiem iespēju socializēties, dažādot savu ikdienu un atrast domubiedrus. “Mēs rīkojam šādu ekskursiju tādēļ, lai dotu šiem cilvēkiem iespēju apskatīt un izzināt viņiem interesantas vietas, kuras, iespējams, nav sanācis apmeklēt nekad vai vairākus gadus pārvietošanās vai finansiālu problēmu dēļ. Vēlamies arī panākt lielāku šo cilvēku saliedētību un piederību biedrībai, lai tā kļūtu viņiem par atbalstu jebkurā dzīves situācijā,” par ekskursijas galveno mērķi stāsta biedrības valdes locekle Zanda Krūmiņa.

Pulcēšanās ekskursijai uz Rīgu paredzēta pie Liepājas Neredzīgo biedrības ēkas (Liepāja, Ganību iela 197/205), pulcēšanās laiks tiks precizēts. Lai piedalītos ekskursijā, cilvēkiem ar invaliditāti, senioriem un citiem interesentiem būs nepieciešams līdzmaksājums līdz 10 EUR (atkarīgs no ieejas biļešu cenas atbilstošajai mērķgrupai) apskates objektu ieejas biļešu iegādei.

Ekskursijas maršruts izvēlēts ar mērķi dažādot dalībnieku pieredzi. Rīgas Motormuzeja apmeklējums dos iespēju atgriezties laikā, iepazīt dažādu vēsturisko automobiļu un spēkratu liecības zinoša gida pavadībā, dalīties sajūtās un pieredzēs ar jaunatrastajiem domubiedriem. Savukārt Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējums dos iespēju cilvēkiem ar redzes traucējumiem gan ar skaņas, gan taustes palīdzību iepazīt dzīvnieku pasauli. Tāpat arī seniori un cilvēki ar cita veida invaliditāti varēs aplūkot un uzzināt jaunus faktus par dažādiem zoodārza iemītniekiem.

 

Pieteikšanās ekskursijai

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ interesentiem lūgums uzdot interesējošos jautājumus un pieteikties ekskursijai līdz š.g. 15. augustam, zvanot pa tālr. +371 26056026.

Uzziņai:
Ekskursija tiek rīkota Liepājas pilsētas domes Nevalstisko organizāciju līdzfinansēšanas projekta “Izmantosim laiku un iespēju kļūt aktīviem” ietvaros. Par saturu atbild biedrība “Iespēju ceļš”.

 


Skats uz Rīgu no putna lidojuma

Skats uz Rīgu no putna lidojuma


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.