Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
04.06.2020 Autors: LNB

Biedrība “Iespēju ceļš” sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību 17. jūnijā rīkos “Pozitīvo emociju un veselības veicinošu pārgājienu gar jūru”, kurā aicināti piedalīties cilvēki ar invaliditāti un seniori no Liepājas. Pārgājiena mērķis ir motivēt šo cilvēkus aktīvi pavadīt savu brīvo laiku pie dabas, lai uzlabotu savu veselību, iegūtu pozitīvas emocijas, socializētos un atrastu domubiedrus pilnvērtīgākai dzīvei. 

Pulcēšanās pārgājienam paredzēta plkst. 10.00 pie Liepājas Neredzīgo biedrības ēkas (Liepāja, Ganību iela 197/205). Brīvprātīgo pavadībā plānots kopīgi doties 2 km garā pārgājienā gar jūras krastu, ejot uz Bernātu pusi. Pārgājiena galamērķī notiks dažādas interesantas stafetes pielāgotas atbilstošajai mērķgrupai, nūjošana, vingrošana smiltīs ar basām pēdām, smilšu piļu celšana grupās un citas aktivitātes. Noslēdzoties aktīvajai atpūtai, plānotas arī sarunas un cienasts jūras krastā. 

Uz pārgājienu dalībniekiem iesakām paņemt līdzi ūdeni, dvieli vai sedziņu sēdēšanai un galvassegu vai cepuri, lai nepārkarstu saulē. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ interesentiem lūgums pieteikties pārgājienam līdz š.g. 15. jūnijam, zvanot pa tālr. +371 26056026.

Uzziņai:
Pasākums tiek rīkots Liepājas pilsētas Domes Nevalstisko organizāciju līdzfinansēšanas projekta “Izmantosim laiku un iespēju kļūt aktīviem” ietvaros. Par saturu atbild biedrība “Iespēju ceļš”.

 


Cilvēki pastaigājas pa Liepājas pludmali

Cilvēki pastaigājas pa Liepājas pludmali


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.