Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
07.05.2020 Autors: LNB

Atbalsta iespējas cilvēkiem ar invaliditāti ārkārtas situācijas laikā

•   Cilvēkiem ar invaliditāti iespējams saņemt asistenta pakalpojumu arī ārkārtas situācijas laikā.
•  Uz pusgadu tiek automātiski pagarināti iepriekš pieņemtie lēmumi par invaliditāti, ja nav iesniegti dokumenti. Ja var iesniegt dokumentus – lēmumu pieņem parastajā kārtībā.
•   Liepājā sabiedriskā transporta abonementa biļešu ar 100% atvieglojumiem termiņš, kas beidzas laika posmā no 18. marta līdz 14. aprīlim, ir automātiski pagarināts līdz 9. jūnijam – ārkārtas stāvokļa beigām. 
•   Asistenta pakalpojuma sniedzējiem, kuri vienlaikus ir darba ņēmēji uzņēmumā vai pašnodarbinātā persona citā jomā, kuru skārusi Covid-19 izraisītā krīze un kuri kvalificējas dīkstāves pabalstam, ir tiesības saņemt gan dīkstāves pabalstu, gan samaksu par asistenta pakalpojuma sniegšanu.

Arī mēs esam gatavi jums sniegt atbalstu šajā laikā. Ja jums ir kādi jautājumi vai problēmas, sazinieties ar mums, zvanot pa tālr. +371 22007874 vai rakstot uz info@redzigaismu.lv. Mēģināsim jums palīdzēt, kā spēsim.

 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.