Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
14.09.2017 Autors: LNB

 

Ar smaidu uz lūpām un možu garu aizvadītas "Veselības dienas pieaugušajiem ar invaliditāti 2017”!

Pirmo reizi no 6.- 8.septembrim ,,Dvēseles veldzes dārzā”, Ziemupē norisinājās ,,Veselības dienas pieaugušajiem ar invaliditāti 2017.” Siltajam laikam priecējot, tajās kopumā piedalījās 50 dalībnieki – cilvēki ar dažāda veida invaliditāti, 10 nodarbību vadītāji un 13 brīvprātīgie.  Trīs dienu garumā pasākuma dalībnieki, daloties četrās komandās, vingroja sporta instruktora pilatēs un fizioterapeita vadībā, apguva pareizas nūjošanas un riteņbraukšanas, tai skaitā tandēm riteņbraukšanas iemaņas, piedalījās pielāgotās sporta stafetēs, vingrojumos, intelektuālās un galda spēlēs, kā arī uzzināja daudz jauna meistarklases par veselīgu uzturu, garīgo veselību un fizisko slodzi – darbam un veselībai.

Lai arī pasākums norisinājās pirmo reizi un tā programma bija visnotaļ intensīva, malā sēdētāju nebija un ikviens dalībnieks bija gribošs un varošs ņemt dalību kādā no aktivitātēm. Ik vakaru, ikdienas aktivitātēm noslēdzoties pasākuma dalībnieki piedalījās intelektuāla rakstura spēlēs, par to saņemot arī mazas veicināšanas balviņas par drosmi un centību. Pateicoties lielajai atsaucībai un sajūsmas vārdiem no dalībnieku puses, domājot par cilvēku ar invaliditāti garīgo un fizisko veselību, Liepājas Neredzīgo biedrībā sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību iesākto turpinās arī nākamgad.

Informējam, ka pasākums norisinājās projekta – „Veselības dienas pieaugušajiem ar invaliditāti 2017.- 2019.gadam” ietvaros sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību un  tiek īstenots SAM 9.2.4.2. Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei projekta  Nr.9.2.4.2/16/I/088 „Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs” ietvaros.


Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība. 


Veselības dienu noslēgums

Veselības dienu noslēgums

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.