Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
11.09.2019 Autors: LNB

Aicinām apmeklēt Pludmales pieejamības kompleksa sezonas noslēguma svētkus!

Lai atskatītos uz sezonas laikā paveikto pludmales pieejamības kompleksā, kas paredzēts cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī atgādinātu un iepazīstinātu plašāku sabiedrību ar pludmales pieejamības kompleksa piedāvātajiem pakalpojumiem ne tikai cilvēkiem ar invaliditāti, 12. oktobrī no pl. 13.00 līdz 16.00 notiks pludmales pieejamības kompleksa sezonas noslēguma svētki. Pasākumam aicināts pievienoties ikviens interesents. Pasākuma virsmērķis ir informēt un atgādināt sabiedrībai, ka esam dažādi, taču visiem ir līdzvērtīgas vajadzības.

Pasākuma laikā Neredzīgo biedrības vadītājs Māris Ceirulis dalīsies ar informāciju par pavadīto sezonu pludmales pieejamības kompleksā, sniegts ieskatu klātesošajiem par pludmales pieejamības kompleksa piedāvātajiem pakalpojumiem; Būs iespēja iepazīties ar tiflotehniku jeb speciāliem tehniskiem palīglīdzekļiem, kas domāti personām ar funkcionāliem redzes traucējumiem un iespēja iepazīties ar Braila raksta tehniku.

Pasākuma laikā būs iespēja arī noskatīties Labklājības ministrijas veidoto dokumentālo filmu "Vai varu?”. Filma tapusi, lai pievērstu sabiedrības uzmanību apkārtējās vides pieejamības problēmai.
Pasākumā par muzikālo baudījumu rūpēsies Normunds Karpičs. Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja pievienoties pilates vingrošanas nodarbībai, kā arī izmēģināt braucienu ar tandēmriteni, lielformāta galda spēles un piedalīties citās aktivitātes pasākuma norises laikā.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr.: 63 404 747, e-pasts: veseliba@liepaja.lv.


Pludmales pieejamības komplekss

Pludmales pieejamības komplekss


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.