Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
22.05.2019 Autors: LNB

    
Eiropas Sociālā fonda un Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts projekts 
“Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs” 
Nr.9.2.4.2/16/I/088


Pieaugušos ar invaliditāti aicina pieteikties bezmaksas Veselības dienām 

Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību no 7. – 9. augustam sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē ,,Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē organizē ,,Veselības dienas pieaugušajiem ar invaliditāti 2019.” 


Aktivitātes

Uz Veselības dienām aicināti pieteikties cilvēki ar dažāda veida invaliditāti ─ redzes, kustību, dzirdes un garīgās saslimšanas un attīstības traucējumiem. Tajās cilvēki ar dažāda veida invaliditāti trīs dienu garumā piedalīsies īpaši rīkotās meistarklasēs par sekojošām tēmām:
•    veselīgs dzīvesveids un uzturs
•    garīgā veselība
•    teorētiskas un praktiskas zināšanas par veselīgu vingrošanu
•    pareiza nūjošana, peldēšana, riteņbraukšana, tai skaitā tandēm riteņbraukšana un trīsriteni pielāgotu cilvēkiem ar invaliditāti.

Tāpat ikvienam pasākuma dalībniekam būs iespēja piedalīties pielāgotās fiziskās aktivitātes cilvēkiem ar invaliditāti:
•    vingrošana fizioterapeita vadībā
•    vingrošana sporta instruktora pilatēs vadībā
•    riteņbraukšana
•    nūjošana
•    peldēšana
•    orientēšanās
•    tūrisms

Dalība pasākumā ir bezmaksas. Visi pasākuma dalībnieki tiks nodrošināti ar ēdināšanu (brokastis, pusdienas un vakariņas, ieskaitot kafijas pauzi), kā arī ar nakšņošanu lielajā pasākuma teltī vai mazajās teltīs (nodrošināti arī matrači un guļammaisi).


Pieteikšanās

Lūdzam visus interesentus pieteikties ,,Veselības dienām pieaugušajiem ar invaliditāti 2019” līdz š.g. 20. jūlijam (ieskaitot), zvanot uz Liepājas Neredzīgo biedrības tālruni 26056026 (Jeļena vai Zanda) darba dienās no plkst.10:00 līdz 16:00.
Informējam, ka dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Priekšroka tiks dota tiem cilvēkiem ar invaliditāti, kuri pasākumā piedalīsies pirmreizēji. 
_________________________________________________________________________________
Projekts notiek sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību un  tiek īstenots SAM 9.2.4.2. Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei projekta  Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs” ietvaros. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība. 

 


Dalībnieki izpilda stiepšanās vingrinājumus

Dalībnieki izpilda stiepšanās vingrinājumus


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.