Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
24.04.2019 Autors: LNB

Dvēseles veldzes dārzs piedalīsies lauku tūrisma akcijā "Atvērtās dienas laukos 2019"


No 4. līdz 6. maijam sociālās rehabilitācijas un izziņas centrs lauku vidē “Dvēseles veldzes dārzs” piedalīsies akcijā “Atvērtās dienas laukos 2019”, kuras mērķis ir popularizēt laukus un dot iespēju ikvienam iepazīt lauku saimniecību bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Tā ir iespēja atpūsties no pilsētas burzmas, pavadīt maija brīvdienas svaigā gaisā, iepazīt lauku vidi un piedalīties dažādās āra aktivitātēs. 


Akcijas norise


Akcijas laikā ikviens interesents ir aicināts braukt ciemos uz Pāvilostas novada  Ziemupi un baudīt lauku burvību “Dvēseles veldzes dārzā”. Viesi varēs sajust svaigo lauku gaisu un pavasara ziedu smaržas. Plaukstošo ziedu, krūmu un zaļumu košās krāsas, putnu dziesmas un ainavas – to visu varēs izbaudīt Sajūtu parkā. Apmeklētāji varēs arī izmantot speciālus piedāvājumus un doties dažādās aktivitātēs: 
•    Meža paēnā ierīkotā Baso pēdu taka sniegs piedzīvojuma sajūtu dažādām maņām – ožai, dzirdei un taustei. 
•    Iespēja piedalīties ekskursijās gida pavadībā ar aizsietām acīm, lai tuvāk iepazītu cilvēku ar redzes invaliditāti pasauli. 
•    Ikviens varēs aktīvi izkustēties uz āra trenažieriem, spēlējot āra šaha spēli, galda tenisu vai, darot nelielus lauku darbiņus.
•    Būs iespēja arī iegādāties cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem darinātos rokdarbus; sevišķi iemīļoti ir mūsu klūgu pinēju pinumi. 

“Dvēseles veldzes dārzs” ir vieta, kurā nesteidzīgā lauku vidē var satikties ar citiem cilvēkiem, iesaistīties dažādās aktivitātēs, parušināties dārzā un baudīt lauku burvību. Tā atrodas Laiveniekos, Pāvilostas novada Ziemupē, kas ir 25 km attālumā no Liepājas un 30 km attālumā no Pāvilostas. 


Pieteikšanās


Lūgums iepriekš pieteikties visiem interesentiem, kuri vēlas piedalīties šajā akcijā un baudīt mierpilnas brīvdienas pie mums, sazinoties ar Māri Ceiruli pa tālr. 26544442, vai rakstot uz info@redzigaismu.lv. Maksa par ekskursiju 3 eiro (akcijas dienās 30% atlaide).
 

 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.