Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
16.04.2020 Autors: LNB

Pārtikas piegādes pakalpojumi drošākai ikdienai

Šobrīd nevienam nav ieteicams pulcēties sabiedriskās vietās, piemēram, veikalos, tirgū un parkos, lai pasargātu sevi un apkārtējos no inficēšanās. Arvien vairāk cilvēki izvēlas būt atbildīgi, un pēc iespējas retāk dodas ārpus mājām, taču ne visiem ir tik vienkārši aiziet uz veikalu un iepirkties nedēļas pilnam ledusskapim. Tādēļ cilvēkiem, kuri ir apslimuši, dzīvo vieni, ir riska grupā vai fiziski nevar tikt uz veikalu, iesakām izmantot pārtikas piegādes pakalpojumus tepat – Liepājā.

Esam apkopojuši vairākus ieteikumus pārtikas un sadzīves preču pasūtīšanai mūsu pilsētā: 

•    Pārtikas piegāde Liepājā, izmantojot internetveikalu www.epiegade.lv. Dažādas preces piegādā pa tiešo no lielākajiem pārtikas preču veikaliem Liepājā: "Rimi" un "Maxima". 
•    Brīvprātīgo kustība #paliecmājās piedāvā brīvprātīgo palīdzību tavā apkaimē pārtikas produktu un sadzīves preču sagādē (piegāde ir bezmaksas), kā arī mājdzīvnieku izvešanā pastaigās un emocionālā atbalsta sniegšanā tiem, kas ir riska grupā vai atrodas mājās karantīnā. Saņemt palīdzību var jebkurš, zvanot pa tālruni 25 661 991 vai apmeklējot mājaslapu www.paliec-majas.lv.
•    Zemnieku saimniecība “Kinsleri” Jūrmalciemā piedāvā audzētus dārzeņus un zaļumus ar piegādi Liepājā, Nīcā un Grobiņā. Informācija par pasūtīšanu Facebook lapā: www.facebook.com/kinsleri/
•    Lietotnē “TiamoFood” var veikt piegādes pasūtījumus no veikala “TOP” uz mājām. Bezmaksas piegāde Liepājas teritorijā, pasūtījumu summa sākot no 20 eiro.
•    Gatavu maltīšu piegādi uz mājām nodrošina vairāki Liepājas ēdināšanas uzņēmumi. Skatīt piedāvājumu: www.facebook.com/liepajalv/posts/
•    Ja nepieciešams iegādāties bezrecepšu zāles, pieejami e-aptieku pakalpojumi: www.apotheka.lv, www.e-menessaptieka.lv, www.internetaptieka.lv/lv u.c. 
•    Bioloģiskās lauksaimniecības produkciju var iegādāties www.zalazeme.eu/lv/sakums. Uz Liepāju pārtiku var saņemt ar pakomātu starpniecību vai kurjeru.
•    Vairākas bioloģiskās saimniecības savus produktus piegādā klientiem uz mājām. Saimniecību kontaktus var atrast www.bioinfo.lv/ un virtuālajā tirgus vietnē www.biologiski.lv 
•    SIA “Rēzeknes gaļas kombināts” piedāvā iedzīvotājiem pasūtīt kvalitatīvus, garšīgus, Latvijā ražotus gaļas produktus ar bezmaksas piegādi visā Latvijā: www.rgk.lv
•    Pārtiku un mājsaimniecības preces vari pasūtīt arī Barbora.lv: zemgale-kurzeme.barbora.lv. Pasūtījumu saņemšanas punkts Liepājā: Tirdzniecības centrs “XL Sala”, Klaipēdas iela 62. 
•    Interneta veikals www.nuko.lv piedāvā iegādāties pārtikas un sadzīves preces internetā, ar piegādi visā Latvijā.
•    Arī interneta veikals www.220.lv/lv uzsācis pārtikas produktu tirdzniecību internetā. Pircēji var pasūtīt nepieciešamākos pārtikas produktus, kurus 220.lv piegādās visā Latvijā. Ārpus galvaspilsētas robežām ir iespēja produktus saņemt ar kurjeru, tuvākajā pakomātā vai kādā no "Circle K" degvielas uzpildes stacijām.

Atbalsti arī vietējos tirgotājus. Ja nevari pats doties uz tirgu vai veikalu, palūdz radiem, draugiem, asistentam, vai kaimiņiem palīdzību pārtikas un sadzīves preču iegādei.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.