Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
02.09.2020 Autors: LNB

Lai nodrošinātu fiziskās aktivitātes cilvēkiem ar invaliditāti, iedzīvotāji aicināti pievienoties bezmaksas vingrošanas nodarbībām, kas, sākot ar 14. septembri, norisināsies Liepājas Neredzīgo biedrībā. Nodarbības vadīs vingrošanas instruktore Kristīne Kleinšmite.

Pirmā cikla nodarbības norisināsies no 14. septembra līdz 30. decembrim katru pirmdienu un trešdienu plkst. 12:30 Liepājas Neredzīgo biedrības Lielajā zālē, Ganību ielā 197/205.

Vingrošanas nodarbības tiks vadītas, pamatojoties uz pilates vingrojumu sistēmu, kuras pamatā tiek akcentēta dziļās muskulatūras stiprināšana. Regulāra nodarbību apmeklēšana veicina stājas uzlabošanos, stiprina korsetes muskuļus, atjauno neiro-muskulāro līdzsvaru, kā arī veicina lokanību un koordināciju. Nodarbības piemērotas dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem. Pilates vingrinājumi pārsvarā tiek izpildīti sēdus un guļus stāvoklī.

Nodarbība cilvēkiem ar invaliditāti pēc iespējas tiek pielāgotas katra funkcionālajam stāvoklim. Lai nodrošinātu lielāku uzmanību katram nodarbību apmeklētājam, vietu skaits grupā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Pieteikties nodarbībām var, sazinoties ar Liepājas Neredzīgo biedrības projektu daļu pa tālruni 26056026 (darba dienās līdz plkst. 15:00) vai rakstot uz e-pastu info@redzigaismu.lv.

Uz nodarbībām vēlams ierasties īsu brīdi pirms to sākuma ērtā un nodarbībai piemērotā sporta apģērbā.

Nodarbības organizē Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību.
______________________________________________________________________________________________
Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.


Kristīne Kleinšmite palīdz izpildīt vingrinājumus pilates nodarbībā

Kristīne Kleinšmite palīdz izpildīt vingrinājumus pilates nodarbībā


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.