Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
28.03.2014 Autors: LNB

Aicina palīdzēt "Dvēseles veldzes dārzam" 
26.03.2014 www.liepajniekiem.lv

Visi, kas vēlas piedalīties Liepājas Neredzīgo biedrības projekta "Dvēseles veldzes dārzs" tapšanā Ziemupē, var pielikt roku vai plecu – biedrība aicina atsaukties brīvprātīgos palīgus mājas un dārza ierīkošanai.
Par "Dvēseles veldzes dārzu" nosaukts jaunveidojamais sociālās rehabilitācijas un izziņas centrs cilvēkiem ar invaliditāti. "Kurzemes Vārds" jau rakstījis, ka Liepājas Neredzīgo biedrība šim nolūkam iegādājusies īpašumu Ziemupē.
Tagad māja ir par 50 procentiem gatava, to jāsāk iekārtot, stāsta biedrības brīvprātīgā Vēsma Cibule. Viņas uzdevums ir būt par centra pārvaldnieci un koordinēt visus ar to saistītos darbus. Jau pērn iedēstīti augļu koki, uz projekta laiku biedrībā darbā pieņemtā dārzniece Diāna Pečule pašlaik strādā pie dārza plāniem. Lai arī dārzs un nams vēl nav pabeigts, tur jau šogad strādās sociālā rehabilitētāja.
Katru dienu Ziemupes mājā un pagalmā darba būtu astoņiem līdz desmit palīgiem. "Daudzi ir uzsēdušies uz nevarības zirdziņa: esmu invalīds, neko nevaru," saka biedrības vadītājs Māris Ceirulis. "Bet katrs var kaut ko darīt savu spēju robežās! Un pēc tam redzēt darba rezultātu." Strādāt uz Ziemupi var braukt visi – gan cilvēki ar invaliditāti, gan visi tie liepājnieki, kas vēlas palīdzēt.
V. Cibule un M. Ceirulis ir ļoti gandarīti par palīdzību, ko jau saņēmuši, iekārtojot "Dvēseles veldzes dārzu", un vēlas teikt paldies atbalstītājiem. Uzņēmuma "Liepājas RAS" darbinieks Māris Grīnfelds tūliņ sagādājis lielos atkritumu konteinerus, SIA "Pindstrup Latvia" pārstāve Anna Vilemsone atvēlējusi divas kūdras kravas, ko no Ploces līdz Ziemupei aizgādājuši Saraiķu lauksaimnieki Vita un Jānis Cielavas. Maija Birzniece no Grobiņas veikala "Venda" sakārtojusi zāģus un citus darbarīkus. Palīdzējis arī Liepājas uzņēmums SIA "LVCT". "Par katru ziedotāju esam ļoti priecīgi," piebilst M. Ceirulis.
Uzziņai
Visi, kas vēlas pieteikties par brīvprātīgajiem palīgiem, lūgti zvanīt pa tālr. 22007874.
Strādāt gribētājus nodrošinās ar transportu turp un atpakaļ, kā arī ar pusdienām. 

http://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/aicina-palidzet-dveseles-veldzes-darzam-112229 


Aicina palīdzēt

Aicina palīdzēt "Dvēseles veldzes dārzam"


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.