Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
15.12.2015 Autors: LNB

21. novembrī Liepājas Neredzīgo biedrības telpās norisinājās Latvijas Neredzīgo Sporta savienības (LNSS) rīkotais čempionāts komandu šaudaunā. Piedalījās astoņas komandas – no Alūksnes, Cēsīm, Kuldīgas un Rīgas, arī sportisti no Krievijas. Sacensības uz diviem galdiem ilga visu dienu. Sacensībās uzvarēja mājinieku komanda “Kurši” - Liene Fībiga, Aigars Bušs un Raimonds Briežkalns. Savukārt 2. vietā palika komanda “RNSSK” no Rīgas, bet bronzas godalgu ieguva komanda “Brendijs”. Liepājas otrā komanda “Līvi” palika 5. vietā. Ar šīm sacensībām noslēdzās LNSS kalendārais gads.
Tiksimies nākamajā gadā! 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.