Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
15.12.2015 Autors: LNB


2015. gada decembris
Nr. 6 (67)

Klāt decembris. Gads aizsteidzies ne tikai ātri, bet ar paātrinājumu. Mums atlicis ar miera pilnām sirdīm sagaidīt brīnišķīgos svētkus, ko Dievs mums ļāvis piedzīvot, un atzīmēt Jēzus Kristus ienākšanu šajā pasaulē. Decembrī ir daudz pasākumu un notikumu, daudz prieka, dāvanas, arī daudz tēriņu. Un tomēr, šis ir laiks, kad varam citus iepriecināt, apdāvināt, daudz laba vēlēt, rosināt cilvēkus domāt par to, kāpēc mēs dzīvojam, kas notiks nākošajās dienās, mēnešos un gados, ja Dievs vēlēs dzīvot. Kas notiks tad, kad pāriesim Mūžības slieksni, kur pavadīsim mūžību? Pēdējā laikā daudz pasaulē runā par bēgļiem. Liela problēma, lielas grūtības, un riski, ciešanas, sāpes, nāve. Cilvēki bēg. Cilvēki dažreiz nezina, kur bēgt. Viņi domā, ka tur, kur dodas, viss būs labi. Daudzi no Latvijas bēg uz Angliju, Īriju, domājot, ka tur būs vairāk laimes, naudas. Taču tā tas nav. Kur daudz naudas, tur rodas dažādas kārības, vēlmes, iekāres, grēks tiek padarīts un cilvēku ciešanas nav mazinājušās. Cilvēki bēg, un bieži vien bēg tur, kur glābšanas nav. Traģiskākais, ka cilvēki bēg no Dzīvā Dieva, no Jēzus Kristus, kurš parādījis vispatiesāko mīlestību, ienākdams šajā pasaulē, parādīdams, kā vajag dzīvot, kā var dzīvot un kā nodzīvot dzīvi, lai tā būtu svētīga un piepildīta. Nebēgsim no Jēzus, steigsimies pie Viņa! Vēstulē Efeziešiem teikts: “Viņā mums dota pestīšana...” Pestīšana nozīmē glābšana no ļaunuma, grēkiem, bailēm, soda un nāves. Steigsimies pie šī Glābēja! Jaunā Derība ir Dzīvā Dieva Mīlestības vēstule - lasiet to, klausieties, iepazīstiet, un savās bēdās un grūtībās steidzieties pie Jēzus Kristus! Lai Kristus svētīts, vadīts un miera pilns ir Jaunais gads! No sirds novēlu lai piedzīvojat Viņa žēlastību un mīlestību!
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.