Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
08.12.2014 Autors: LNB


2014. gada decembris
Nr. 6 (61) 

Sveicināti! Lieliem soļiem atsteidzies gada pēdējais mēnesis. Cilvēki izvērtē, kāds bijis gads. Arī mēs, atskatoties uz pagājušo, varam teikt – pateicība Dzīvajam Dievam par lielajiem darbiem, kurus varējām veikt. Ir bijusi iespēja daudziem, daudziem cilvēkiem palīdzēt gan praktiski, gan garīgi. Ir bijusi iespēja daudziem jo daudziem cilvēkiem iesaistīties nodarbībās, kuras varējām nodrošināt dažādu projektu ietvaros, īpaši vēlos pieminēt atbalstu no t.sauc. Norvēģijas instrumenta un Teterevu fonda. Ap 1200 cilvēki varēja aktīvi līdzdarboties  „Dvēseles veldzes dārzā”. Es saku un nebeigšu teikt paldies Jēzum Kristum par Viņa žēlastību, par Viņa svētību, par Viņa vadību, par palīdzību! Paldies kolēģiem un  brīvprātīgajiem, kuri labprātīgi un nesavtīgi strādājuši! Paldies ziedotājiem un atbalstītājiem, paldies pašvaldībām par aktīvu līdzdalību un arī mūsu darba novērtējumu! Šobrīd esam Ziemassvētku gaidās. Lai atceramies, ka pāri visam galvenā persona, kuru kristīgā pasaule piemin, ir Jēzus Kristus un Viņa ienākšana pasaulē! Jēzus nenoraidīja nevienu. Viņš dziedināja slimos, sludināja Tēva gribu, Dieva valstību un atbrīvoja cilvēkus no ļauniem gariem, ļaunām domām, nepareizām vērtībām. Viņš palīdzēja nabagiem, rūpējās par atraitnēm, un to pašu Viņš vēlējis mums – rūpēties par grūtdieņiem, palīdzēt, kur vajadzība spiež. Novēlu Ziemassvētkos dot godu Dievam, tad būs gan miers dvēselēs, saticība, drošība – šeit un mūžībā. Lai gods Dievam augstībā, miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts! 
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.