Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
08.12.2014 Autors: LNB

Šaudauna čempionāta fināls
29.novembrī  Alsviķos norisinājās LNSS Šaudauna čempionāta fināls, kurā piedalījās trīs sievietes un astoņi vīrieši. 
Sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja - Liene Fībiga (8 punkti), otro - Antra Kronberga (4 punkti), bet trešo - Kristīne Berkule (0). 
Savukārt vīriešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja – Ziedonis Mazūrs (32 punkti), otro sīvā cīņā izcīnīja Raimonds Briežkalns (24 punkti), bet trešo vietu vēl sīvākā cīņā izcīnīja – Imants Elstiņš (23 punkti). 
Paldies organizētājiem par viesmīlīgo uzņemšanu! Tiksimies Liepājā nākamā gada februārī, pirmajā no četriem 2015. gada posmiem!
 
INFORMĀCIJA
Izmaiņas apbalvošanā LNSK „Ezerkrasts” 
No nākamā gada apbalvošana nenotiks pēc katrām sacensībām, bet izcīnītie punkti katrā posmā tiks summēti visa gada garumā. Gada beigās tiks apkopoti rezultāti un trīs labākie sportisti,  kuri izcīnījuši visvairāk punktus, tiks apbalvoti.
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.