Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
08.12.2014 Autors: LNB

„Lego sacensības”
Stāsta Artūrs Līvmanis:
„21. novembrī Liepājas Neredzīgo biedrība, sadarbībā ar Lauvu klubu, organizēja lego sacensības, kuras notika Liepājas Sociālā dienesta telpās. Pasākumā piedalījās cilvēki ar dažāda veida invaliditāti. (redzes inv. un cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem). Sacensību dalībnieki tika sadalīti četrās komandās un tām bija jāveic dažādi uzdevumi, kuros varēja parādīt savu izdomu un veiklību. Visiem komandu dalībniekiem tika aizsietas acis. 
Pirmais uzdevums saucās „Mākslas darbs”. Visiem komandas dalībniekiem 30 minūšu laikā bija kopīgi jāizveido mākslas darbs no lego klucīšiem. Darbs tika ieskaitīts tikai tad, ja patiešām visa komanda piedalījās tā veidošanā. Uzdevumu vērtēja tiesneši. Pēc uzdevuma pabeigšanas komanda pastāstīja, ko ir izveidojusi. 
Otrā uzdevuma nosaukums „Izvilksim visvairāk!”. No dažāda veida lego klucīšiem bija jāizlasa viens noteikts klucītis, kurš pirms starta  tika parādīts katram no komandas dalībniekiem. Uzvarēja komanda, kura  bija izlasījusi visvairāk atbilstošos klucīšus.
Trešajā uzdevumā,  piedaloties visai komandai, bija jāuzceļ lego tornis no lielākiem klucīšiem. Uzdevums tika ieskaitīts tikai tad, ja uzceltais tornis nesabruka.
Dalībnieki atzina, ka labprāt vēl piedalītos šādās sacensībās.” Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.