Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
08.12.2014 Autors: LNB

Korija ten Būma

„UZVARĒTIE IENAIDNIEKI”
(4. turpinājums)

„Dēmoniska apsēstība un dēmoniska pakļautība”
Ir dažādas garīgas slimības, kurām cilvēki pakļauti, bet jūs varat atrast aprakstus par tām arī citās grāmatās. Es ierobežošu sevi ar stāstījumu par ietekmi, kādu dēmoni atstāj uz cilvēkiem. 
Ārste E.Flēringa (E.Flöring) raksta par savu pieredzi: “Mēs varam atšķirt dēmonisku pakļautību no dēmoniskas apsēstības. Šī atšķirība vairāk vai mazāk norāda uz intensitāti, ar kādu dēmoniskie spēki iebrukuši vai piemeklējuši (iespaidojuši) cilvēku, un cik stipri tie turas pie šī cilvēka, un vai viņi nāk un iet, paliekot tikai uz noteiktiem laika posmiem, starp kuriem cilvēks šķietami izskatās brīvs (neapsēsts) un pavisam normāls. 
Atbilstoši dēmonu daudzumam un palikšanas spējām, ļaunā gara piemeklētā cilvēka simptomi atšķirsies, sākot no atsevišķiem neregulāriem nenormālas uzvedības gadījumiem un subjektīvi nenormālām izjūtām (tādām kā - dīvainas balsis un domas - piemēram, skubinājums uz slepkavību vai pašnāvību, vai vienmēr atkārtojošās baiļu izjūtas dažādās formās un atšķirīgos veidos), līdz pat daudz pastāvīgākām, paliekošām dēmoniska rakstura izpausmēm – nepatika un naids pret Jēzus vārdu, lamāšanās, lādēšanās un negatīva reakcija, kad tiek pieminētas Jēzus asinis, stipra nepatika pret Bībeli, naida izpausmes, sastopoties ar evaņģēlija vēsti, šķietami nemaināma, nocietināta sirds attieksme pret aicinājumu uz grēku nožēlu, par spīti citu aizlūgšanām – kopā ar fiziskiem simptomiem, tādiem kā mežonīgas groteskas kustības (pat dejas), dīvainas balsis, kas runā caur šo cilvēku, bieži tādā balss intonācijā, kas atšķiras no šī cilvēka dabīgās balss, dažreiz balss ir kliedzoša; vienas vai vairāku ķermeņa daļu paralīze, dažāda veida konvulsijas un krampji, cilvēks dažreiz tiek nogāzts pie zemes. 
Bieži parādās alerģijas pazīmes - izmaiņas uz ādas vai astma dažādās stipruma pakāpēs. Acīs var parādīties savāds mežonīgs vai baiļu pilns skats. Dažāda mainīga rakstura sajūtas sirdī. Var parādīties arī stipra smaka – vai nu viens, vai kāds cits no šiem simptomiem, vai arī vairāki no tiem kopā.
Šāda cilvēka pagātnē, vairumā gadījumu, ir bijusi kāda veida saistība - personīga vai caur kādu ģimenes locekli, ar burvju mākslu, burvestību vai maģiju (baltu vai melnu), vai zīlēšanu, apvārdotu piekariņu un amuletu valkāšanu, vai saskare ar maldu mācībām, vai personām, kuras lieto un praktizē dēmoniskas ietekmes (burvju ārsti, brīnumārsti, pareģotāji, vārdotājas (“gudro vārdu zinātājas”), spiritisti un radiestēzisti (rīkstnieki), cilvēki, kuri var pateikt nākotni pēc kārtīm (zīlnieces) vai pēc līnijām uz cilvēka rokas (hiromanti)). Visi šie ir spiritiski gara iespaidi, kas cilvēka sirdi padara uzņēmīgu pret ļaunajiem spēkiem. 
Nevīžīga un vieglprātīga nodarbošanās ar citu ļaužu grēkiem un ar dēmonu piemeklētiem cilvēkiem, var pavērt ceļu dēmonu uzbrukumiem. Ne velti Pāvils pamudināja Timoteju pasargāt sevi rūpīgi. 
Praksē bieži var būt neiespējami skaidri atšķirt dēmonisku apsēstību no dēmoniskas pakļautības, jo te nevar novilkt stingru robežu. Bet tam tomēr nav būtiskas nozīmes attiecībā uz palīdzības sniegšanas veidu, jo pieeja dažādiem dēmonu piemeklētiem cilvēkiem ir viena un tā pati: Jēzus Kristus vārdā, Viņa dārgo asiņu spēkā, caur ticību un lūgšanu, un, ja nepieciešams, caur gavēšanu un dēmonu izdzīšanu. Tomēr gadījumā, ja cilvēks būs dēmoniem pakļauts, cīņas intensitāte būs daudz smagāka, ienaidnieks būs daudz pretestīgāks, cīņa var būt daudz ilgstošāka, līdz kamēr tiek gūta uzvara.”
 
(turpinājums sekos)


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.