Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
08.12.2014 Autors: LNB

> 22. novembrī biedrības darbiniekiem notika seminārs „Pašnovērtējuma rokasgrāmatas aktualizācija”, kurā ar punktiem novērtējām līdz šim padarīto, ieskicējām nākotnē darāmo un noteicām atbildīgos darbiniekus katrā jomā. Semināru vadīja lektore Meldra Gineite.
> No 1.līdz 5. decembrim Liepājas pilsētas domē rīkojām cilvēku ar invaliditāti darināto rokdarbu izstādi/pārdošanu. 
> 3.decembrī biedrībā notika NVO Sadarbības tīkla tikšanās, lai apmainītos ar aktuālo informāciju. Pasākumā ar priekšnesumiem uzstājās Liepājas mūzikas skolas audzēkņi. 
> Esam iesnieguši vairākus projektu pieteikumus Liepājas domei un Sociālajam dienestam, Kuldīgas pašvaldībai finanšu piesaistei nākamajam gadam, lai varētu nodrošināt jau ierasto nodarbību norisi. 
> Centrā „Dvēseles veldzes dārzs” vēl vēlā rudenī  turpinājās meža izstrādes darbi, tika ievilkta kanalizācija, ierīkota apkure, veikts dziļurbums, mājā joprojām notiek remontdarbi. Rakstām lūgumvēstules uzņēmējiem par atbalsta sniegšanu topošajam centram, lai nākamajā gadā varētu iesāktos darbus turpināt. 
> Esam izveidojuši ziedojumu tālruni 90006882, uz kuru zvanot, cilvēki var ziedot 1,42 eiro „Dvēseles veldzes dārza” atbalstam. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.