Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
10.01.2014 Autors: LNB


2013.gada decembris
Nr.6 (55) 
 
Sveicināti jaunajā, 2014. Dieva žēlastības gadā! Priecājamies, ka mums ir iespēja joprojām savstarpēji sarunāties, satikties, dzirdēt vienam otru, padalīties tajā pieredzē, zināšanās, kas katram ir. Ticam, ka arī šogad daudzi labi darbi tiks darīti un, ka arī jūs aktīvi iesaistīsieties biedrības aktivitātēs, izmantosiet piedāvātos pakalpojumus. Kā vienmēr gaidām jūsu ieteikumus, ko vēl vajadzētu īstenot, ko darīt labāk, savādāk. Jaunais gads parasti tiek sākts ar kādu jaunu apņemšanos. Visiem jums novēlu patiesi apņemties lasīt Dieva vārdu, Jauno derību. Tur patiesi viss ir atklāts katram cilvēkam personīgi - Dieva griba un Dieva plāns. Ja sekosim Kristum, tad mūsu dzīvē, lai kas notiktu, būs miers, drošība un svētība, jo viss iet caur Viņa rokām. 
 
Biedrībā turpinās vairāki projekti, par ko no sirds priecājamies. Tā ir iespēja jums visiem piedalīties dažādās nodarbībās. Laipni aicināti! Savukārt centrā „Dvēseles veldzes dārzs” top administratīvā ēka, ir paceltas konstrukcijas un drīz jumts būs gatavs, notiek lifta izbūve, ir izveidota terase, no kuras paveras lielisks skats uz mežu un topošo „Sajūtu parku”. Tagad jādomā par otrā stāva grīdas remontu. Svētīgi, ka mums ir īstenots aizgājušajā gadā iecerētais plāns darīt labu, palīdzēt cilvēkiem. Pateicamies par atbalstu, ko snieguši vairāki uzņēmumi un pašvaldības, atbalstot biedrības darbību. 
Lai jums visiem šis gads ir svētīgs, miera pilns! Tiksimies klātienē vai ar šīs avīzītes starpniecību! 
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


Izdevums izdots projekta „Pilnveidojot sevi sabiedrībai”ietvaros. Projektu finansē Sabiedrības Integrācijas fonds sadarbībā ar EEZ finanšu instrumentu un Latvijas valsti (90%), un Liepājas Neredzīgo biedrību (10%). Projekts "Pilnveidojot sevi sabiedrībai" tiek īstenots, izmantojot EUR 53 965,38 piešķīrumu no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas ar EEZ finanšu instrumenta starpniecību. Projekta finansējuma mērķis ir Liepājas Neredzīgo biedrības darbības atbalsts. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.