Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
14.12.2011 Autors: LNB

2011.gada decembris

Nr.6
 
    Sveicināti! Klāt gada beidzamais mēnesis. Atkal šķiet - laiks pārāk ātri steidzas. Laiks it kā apstājas tiem, kas slimības gultā, kam jāsaskaras ar dažādiem dzīves pārbaudījumiem un grūtībām. Bet tiem, kuri var darīt un dara, kuri strādā un rūpējas par citu vajadzībām, tiem visiem laiks ļoti steidzas. Esmu runājis gan ar jauniem, gan veciem - visi apliecina, ka tā tas ir. Biedrībā cenšamies mums Dieva doto laiku izmantot pareizi. Esam daudz darbinieku, kopā varam darīt labas lietas 2.decembrī biedrība saņēma apbalvojumu no Liepājas domes kā viena no aktīvākajām organizācijām. Pilsētā esam atpazīti un mūsu darbi ievēroti. Jēzus Kristus ir sacījis - svētīgāk ir dot nekā ņemt. Daudzi cilvēki domā tā – dod man, un tad es došu kādam citam. Bet vienmēr vispirms kaut kas jāiesēj, lai varētu ievākt ražu. Svētīgāk ir dot nekā ņemt. Došana ir iepriecinājums gan pašam, gan saņēmējam. Labi paveikts darbs dod gandarījumu, iepriecinājumu, svētību un mieru. Mēs gan nedrīkstam apstāties. Ir jānosprauž atkal jauni mērķi. Drīz Ziemassvētku laiks. Pats Dievs mums devis savu dēlu Jēzu Kristu, lai ikviens, kas Viņam tic, iegūtu mūžīgo dzīvību. Apkārt mēs redzam daudz netaisnības. Bet Dievs ir taisnīgs, Viņš visu taisnīgi tiesā. Un, ja ne uzreiz kā mums gribas, tad pienāks brīdis, kad Viņš iztiesās katru lietu gan šeit uz zemes, gan Mūžībā. Nekas nepaliks apslēpts, neizvērtēts un nenovērtēts. Dievs visu brīnišķīgi novērtēs! Novēlu jums visiem pacietību, arī gudrību, lai šo laiku saprazdami, mēs neliktu veltas cerības uz valdībām un varām, bet liktu savu cerību uz dzīvo Dievu, kas nekad nepieviļ, nekad neatsaka, nekad arī neatstāj tos, kas Viņu bīstas, kas Viņu mīl. Man nesen prātā ienāca interesanta doma – Dievs jau nevienu nespiež Sevi mīlēt. Viņš aicina. Jēzus vārdi ir -„ja jūs Mani mīliet, turiet Manus vārdus un Manas pavēles.” Lai arī jums Jaunajā gadā ir labprātīgs gars, lai variet darīt labas lietas, paklausīt dzīvajam Dievam un būt par svētību cilvēkiem. Esiet miera nesēji un iepriecinātāji! 
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.