Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
14.12.2011 Autors: LNB

      Esam ļoti pateicīgi, ka mums ir apstiprināti divi Eiropas Sociālā fonda projekti. Nākamajā gadā uzsāksim sociālās rehabilitācijas un motivācijas programmas cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, pirmspensijas un pensijas vecuma cilvēkiem. Eiropas atbalsts paplašinās mūsu iespējas sniegt plašākus pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti, jo nu jau vairākus gadus mūsu prioritāte ir cilvēki ar redzes traucējumiem, kā arī cilvēki ar cita veida invaliditāti. Pateicoties tam, ka ir ticis atbalstīts otrs projekts, biedrības darbinieki dosies uz Dāniju, lai iepazītos ar turienes nevalstisko organizāciju darbību, dibinātu jaunus kontaktus un atvestu mājās kādas jaunas un sabiedrībai noderīgas idejas. 

     Biedrības darba grupa pašreiz intensīvi strādā pie vides pieejamības vadlīniju izstrādes. Tiek veidoti zīmējumi par iekšējo un ārējo vidi, ar precīziem izmēriem un detalizētiem aprakstiem. Tas būs papildus dokuments būvniekiem. Tiek izstrādāti arī priekšlikumi normatīvo aktu izmaiņām, kuri pēc tam tiks iesniegti Labklājības ministrijā.
     Oktobrī biedrībā viesojās Liepājas domes pārstāvji Brigita Dreiže un Gunārs Ansiņš. Viņi iepazinās ar nodarbībās notiekošo, viesojās mūsu jaunajā veikaliņā, kur priecājās par glītajiem biedrības biedru darbiņiem. Apskatīja glīti izremontēto koridoru un sporta zāli. 
     21. novembrī pie mums bija viesi no Klaipēdas Neredzīgo biedrības. Viņiem ļoti patika izremontētās telpas un vispusīgais nodarbību klāsts. Aizvedām viņus arī nelielā ekskursijā pa Liepāju. 
     Projekta „Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu attīstība personām ar redzes traucējumiem Latvijā” ietvaros aicinām interesentus uz jaunām nodarbībām mājamatniecībā, kurās meistars Austris Nikiforovs iemācīs pašiem saremontēt sadzīves priekšmetus, veikt nelielus remontdarbiņus, pagatavot kādus noderīgus priekšmetus.


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.