Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
28.10.2016 Autors: LNB


Latvijas valsts budžeta finansētā programmas "NVO fonds"
un Liepājas Neredzīgo biedrības projekts "Labie darbi, lai top zināmi!"
Nr.2016.LV/NVOF/PSA/042
 
2016. gada oktobris
Nr. 5 (72) 

Sveicināti! 14.oktobrī visi kopā atzīmējām Liepājas Neredzīgo biedrības 60 gadu jubileju un Starptautisko Baltā spieķa dienu. Vairāk nekā 300 cilvēku pulcējās Liepājas Neredzīgo biedrības Lielajā zālē, lai kopīgi klausītos mūzikas skolas audzēkņu sniegto koncertu, saņemtu sveicienus, iepazītos ar biedrības darba atskaiti un tālāko redzējumu. Vēlu visiem Dzīvā Dieva svētību un Kristus pasargāšanu arī turpmāk, jo Kristus kalpoja cilvēkiem ar invaliditāti, viņš dziedināja slimos, atvēra acis neredzīgajiem, atvēra ausis un atraisīja mēli nedzirdīgajiem, uzcēla cilvēkus ar cerebrālo trieku, mirušos uzmodināja, viņš mīlēja cilvēkus, mīl un joprojām grib glābt cilvēkus. Jēzus Kristus vakar, šodien, rīt – Tas Pats, nemainīgi – Tas Pats. Vēl atgādinājums par to, ka laiks steidzas. Laiks ir žēlastība. Bieži vien mēs esam tādi, kuri laiku nenovērtē, bet laiks tiešām ir dārgs! Nenovērtētais dārgums!
Mūsu rindas aizvien pieaug, šobrīd biedrībā ir 708 biedri, kādi nāk arvien klāt, bet kādi aiziet mūžībā. Cilvēki savu īso zemes dzīves laiku ir pavadījuši, nu stāv priekšā mūžība. Kopā ar Jēzu Kristu pie Dieva Tēva būs tas, kurš izsūdzējis grēkus, tos nožēlojis, pieņēmis Dieva Tēva mīlestību, kas atklājusies Kristū Jēzū - tam būs mūžīgā dzīvība. Joprojām pasaule tiek sadalīta divās daļās – Jēzus Kristus krusts to ir sadalījis. Jēzus Kristus tik skaidri sacīja: “Kas nav ar mani, tas ir pret mani”. Nav pa vidu nekā. Vai nu ar Kristu godībā, vai bez Kristus - mūžīgais sods. Paldies Dieva mīlestībai, kas atklājusies Kristū Jēzū! Tādēļ vēlreiz sveicu visus svētkos un vēlu no sirds – lasīt, klausīties Jauno derību un paklausīt Dzīvajam Dievam, tad tu tiksi svētīts un pasargāts šajā dzīvē, un arī mūžībā būsi iepriecā!
Māris Ceirulis,
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības Integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.