Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
28.10.2016 Autors: LNB

10. un 11. septembrī Daugavpilī norisinājās Latvijas atklātā čempionāta šaudaunā ceturtais posms. Sacensībās ļoti labi veicās Liepājas sporta kluba sportistiem. Pirmajā četriniekā bija veseli trīs mūsu kluba pārstāvji. Pirmo vietu izcīnīja Liene Fībiga, trešo vietu Raimonds Briežkalns, ceturto Ivars Starks,  bet 14. vietu Igors Kudrinskis. 
15. oktobrī Rīgā notika Latvijas atklātā čempionāta fināls šaudaunā, kurā piedalījās 8 vīrieši un 3 sievietes, tostarp 4 mūsu sporta kluba spēlētāji. Vīru grupā Aigars Bušs ieguva ceturto vietu, bet Raimonds Briežkalns astoto, sieviešu grupā Liene Fībiga uzvarēja, bet Lilita Štefaņuka ieguva otro vietu.
No 2. līdz 4. septembrim Raimonds Briežkalns, Igors Kudrinskis, Tamāra Kudrinska, Sergejs Nikolajevs un Artūrs Līvmanis, saņemot uzaicinājumu no uzņēmuma, kurš ražo šaudauna galdus, pabija Čehijas pilsētā Olomoucā, lai piedalītos šaudauna sacensībās. Sacensības ilga vienu dienu, tajās kopā piedalījās dalībnieki no četrām valstīm - Čehijas, Slovākijas, Slovēnijas un Latvijas. 
Sacensības norisinājās neredzīgo un vājredzīgo skolā. 30 dalībnieku konkurencē sesto vietu izcīnīja Raimonds Briežkalns. Visi sacensību dalībnieki tika apbalvoti ar nelielām piemiņas balvām. 
Neformālās sarunās pārējie sacensību dalībnieki tika iepazīstināti arī ar Liepājas Neredzīgo biedrības darbu, tika parādīti līdzatvestie pašu pītie izstrādājumi. Visus pārsteidza, ka šos skaistos groziņus pin vājredzīgi un neredzīgi cilvēki. 
Latvijas pārstāvji saņēma uzaicinājumu paciemoties nākamajā gadā Slovākijā. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.