Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
03.11.2015 Autors: LNB


2015. gada oktobris
Nr. 5 (66) 

Sveicināti! Kāds laiciņš pagājis kopš mūsu beidzamās tikšanās ar mūsu avīzītes starpniecību. Lielākais notikums šajā laikā bija 15.oktobra Starptautiskā Baltā spieķa diena, ko atzīmējam jau septiņpadsmito gadu. Ir noslēgusies sezona Pludmales kompleksa peldmoduļos, kur sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi, šogad varējām apkalpot 1116 cilvēkus ar invaliditāti. Jau esam stāstījuši, ka šo kompleksu šogad apmeklējuši gan Valsts prezidents Raimonds Vējonis, gan Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece un labklājības ministrs Uldis Augulis, arī daudzi viesi no ārzemēm.  Esam saskaitījuši, ka centrā cilvēkiem ar invaliditāti “Dvēseles veldzes dārzs” šogad lielākos un mazākos darbos iesaistījās 1848 cilvēki – gan skolu jaunieši, gan pieaugušie, bet kā ciemiņus uzņēmām 377 viesus. Paldies Liepājas domes Sociālā dienesta atbalstam, ka mums bijusi iespēja šajā gadā nodrošināt rehabilitācijas pakalpojumus lauku vidē 96 Liepājā dzīvojošajiem cilvēkiem. Iespēju palikt centrā no otrdienas līdz ceturtdienai izmantojuši vairāk kā 60 cilvēki ar invaliditāti. Visi, kas vēlas apmeklēt un uzturēties “Dvēseles veldzes dārzā” arī ziemas periodā, lūdzu dariet to mums zināmu! Mēs savukārt gaidām jauno finanšu plānošanas periodu, kad dažādas Eiropas struktūrfondu programmas būs pieejamas arī nevalstiskajām organizācijām. Varēsim uzrakstīt kādu jaunu projekta pieteikumu un saņemt finansējumu. Šobrīd esošie projekti pamazām finišē, saglabājas Sabiedrības integrācijas fonda, Liepājas domes, Liepājas Sociālā dienesta, Kuldīgas un Aizputes novada domes līdzfinansētie pasākumi. Ceram, ka drīzumā būs iespēja piesaistīt papildus līdzekļus, lai nodrošinātu jums nepieciešamos pakalpojumus un palīdzību. Lai Dievs svētī, un lai jums ir miera pilns laiks!
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.