Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
03.11.2015 Autors: LNB

Jau no oktobra Liepājas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centrā cilvēkiem ar redzes traucējumiem ir iespēja iziet “garo rehabilitācijas kursu” (līdzīgi kā Rīgā). Mācību kursa laikā iespējams uzlabot un apgūt jaunas prasmes, apmeklējot dažādas nodarbības: orientēšanos, Braila raksta apguvi, mājturību, klūdziņu pīšanu, floristiku, ādas apstrādi, pielāgotās fiziskās aktivitātes, datorapmācību, mezglošanu, saskarsmi, psiholoģiskās adaptācijas treniņu, tiflotehnikas lietošanas apmācību un saņemt individuālas konsultācijas. Uz šo rehabilitācijas kursu aicinām pieteikties cilvēkus ar redzes invaliditāti personīgi Dienas centrā Ganību ielā 197/205, Liepājā vai zvanot uz biroju pa tālr. 22007874 vai 63431535.
Sīkāk stāsta Māris Ceirulis: ”Priecājamies, ka sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centru, pateicoties Latvijas Neredzīgo biedrības vadītājai Svetlanai Sproģei un Rehabilitācijas centra vadītājai Natālijai Aprānei, no septembra esam uzsākuši nodrošināt cilvēkiem ar pilnīgu vai daļēju redzes zudumu sociālās rehabilitācijas pakalpojumus ar diennakts uzturēšanos Liepājas rehabilitācijas centrā “Dzīves skola” un biedrības Dienas centrā. Šis pakalpojums pie mums ir pieejams pirmo reizi, šobrīd tajā iesaistījušies astoņi cilvēki, par ko tiešām esam priecīgi. Kopējais rehabilitācijas ilgums ir 63 diennaktis, un cilvēks vidēji dienā saņem 6 stundas sociālās rehabilitācijas pakalpojumus. 
Ja jums ir tāda nepieciešamība, vai ja ziniet cilvēku, kuram ir krīzes situācija, apātisks stāvoklis, depresija, dzīves apnikums, vai viņš neredz jēgu savai dzīvei, tad informējiet par sevi vai saviem tuviniekiem. Mēs esam gatavi doties pie šiem cilvēkiem un stāstīt par pieejamiem sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem, par ieguvumiem no šīs programmas. Daudz ko neredzīgs vai vājredzīgs cilvēks var iemācīties, ja viņam, protams, palīdz. Viņš var iemācīties būt patstāvīgāks.” Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.