Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
03.11.2015 Autors: LNB

Sirsnīgi pateicamies visiem atbalstītājiem un brīvprātīgajiem par 15. oktobra Starptautiskā Baltā Spieķa dienas pasākuma atbalstīšanu - SIA „Philip Morris Latvia”, SIA „Hensons”, SIA „Pētertirgus”, A/S „Liepājas Patērētāju biedrība”, Larisai Medvedevai, SIA „Nīckrasti”, SIA „Vīdners”, SIA „Elpa”, SIA „Puķītes 2”, SIA „ADS Pagrabs”, Jānim Alviķim, kafejnīcai „Lotte Caffe”, Liepājas Olimpiskajam centram, Nīcas novada sieviešu vokālajam ansamblim “Sentiments”, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Satiksmes uzraudzības rotai, Tirdzniecības centram "XL Sala".
 
Rudenī turpinām apmeklēt dažādus seminārus, lai uzlabotu savu kvalifikāciju, uzzinātu par jauniem projektiem un finansējuma saņemšanas iespējām. 28. septembrī biedrības pārstāvji bija uz semināru Rīgā, kurā uzzinājām par starptautiska finansējuma piesaistes iespējām labklājības nozares politikas ieviešanai. 
Turpinām konsultācijas un semināru vadīšanu par universālo dizainu Kuldīgā, Ogrē, Rīgā (Motormuzejā) u.c. Mūsu vides eksperti Māris Ceirulis un Andis Dzērve vairākas reizes apmeklēja arī Liepājas koncertzāli “Lielais dzintars” un sniedza ieteikumus par vides pieejamības uzlabojamiem tajā. 
28. un 29. septembrī Māris un Verners viesojās Maskavā, kur apmeklēja apaļā galda tikšanos - diskusiju par universālo dizainu, stāstīja par Pludmales pieejamības kompleksu cilvēkiem ar invaliditāti Liepājā un sociālās rehabilitācijas un izziņas centru “Dvēseles Veldzes dārzs”.
Pie mums biedrībā regulāri viesojas skolēni un viesi no dažādiem Latvijas reģioniem, kuri iepazīst mūsu biedrību un tās darbu, iepazīstinām ar redzes invalīdiem nepieciešamajiem tehniskajiem palīglīdzekļiem, dodam iespēju, aizsietām acīm un talkā ņemot balto spieķi, pārvietoties pa biedrību. 
30. septembrī biedrībā viesojās sociālie darbinieki no vairākām Vidzemes reģiona pilsētām.
19. oktobrī saviem biedriem rīkojām ekskursiju uz Rīgu. Apmeklējām “Gaismas pili” - Latvijas Nacionālās bibliotēkas galveno ēku, kur gida pavadībā izstaigājām ēku, apskatījām publiski pieejamās lasītavas un iepazināmies ar pakalpojumiem, kādus sniedz bibliotēka. Redzējām arī Dainu skapi. Interesanta likās ideja katru bibliotēkas stāvu krāsot savādākā krāsā. Pirmais stāvs piecu latu naudas zīmes krāsā, otrais – 10 latu krāsā utt. Pēc ekskursijas pusdienojām “LIDO” atpūtas kompleksā un tālāk devāmies uz seriāla “Ugunsgrēks” filmēšanas paviljonu. Tur gāja jautri, jo bija iespēja nofotografēties kopā ar iemīļotajiem aktieriem – Zentiņu, Mildu, Fēliksu un Helenčiku, kā visi viņu sauc. Bija iespēja redzēt nelielas epizodes uzņemšanu un izstaigāt “glaunās” viesnīcas istabiņas, kuras, kā izrādījās īstenībā, ir tikai ar plānām sienām nodalītas mēbelētas telpiņas. Tagad varēsim visiem stāstīt, ka sēdējām uz dīvāniņa Mildas virtuvē, pie Āboliņu Lidijas rakstāmgalda, stāvējām pie Gunāra kafejnīcas letes u.c. Cilvēki bija apmierināti ar ekskursiju un atpakaļceļā jau interesējās: “Kad un kur brauksim nākošajā reizē?”. 
 
Katru trešdienu no deviņiem līdz desmitiem biedrībā notiek saskarsmes atbalsta grupas tikšanās, kurā, atsaucoties uz cilvēku ar invaliditāti vēlmēm, var nākt klausīties un mācīties par dzīves patiesībām un to, kā Bībele skaidro dzīves notikumus, un kā mēs to varam sasaistīt kopā ar savu dzīvi. Aicinām mūsu pulkā arī krievvalodīgos, lūdzam pieteikties birojā. Ja būs interese, izveidosim atsevišķu grupu krievu valodā. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.