Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
29.10.2014 Autors: LNB


2014. gada oktobris
Nr.5 (60) 
 
Sveicināti rudenī! 15.oktobrī kopā priecājāmies par paveikto, teicām paldies atbalstītājiem un darba darītājiem. Gada laikā padarīts daudz, bet darāmā jau nav palicis mazāk! Aktīvs darbs notiek „Dvēseles veldzes dārzā”, šajā sezonā tur darbojušies gandrīz 1000 brīvprātīgie, lielākā daļa no tiem ir pašu cilvēki ar invaliditāti! Tam ir rezultāts! Pāvilostas novada dome Dvēseles veldzes dārzam piešķīrusi apbalvojumu kā vienai no novada sakoptākajām sētām. Paldies visiem, kuri pielikuši savu roku, gan strādājot, gan atbalstot materiāli! Priecājamies, ka peldsezonas laikā, no 1. jūlija līdz 15. septembrim, Liepājas pludmalē izveidotos peldmoduļus, ar iespēju jūrā doties gan neredzīgam, gan ratiņkrēslā sēdošam,  apmeklējuši 742 cilvēki ar invalidāti – gan no Latvijas, gan citām valstīm. Paldies asistentiem, kuri tur strādāja!  Domājot par nākotni, aicinām izteikt priekšlikumus un iesaistīties mūsu pasākumos. Jaunajā gadā ceram, ka spēsim atkal piesaistīt Eiropas fondu līdzekļus, ja tādi būs pieejami, lai varētu turpmāk kvalitatīvi un pietiekošā daudzumā nodrošināt pakalpojumus. Cilvēki ar invaliditāti varētu būt aktīvāki, nevis pasīvi mājās sēdētāji, vienatnē ar savām rūpēm, raizēm un sāpēm. Manuprāt, kopā esot, cilvēkiem veidojas daudz savādāks skats uz dzīvi, viņi ir iesaistīti darbībā, ir noderīgi, viņiem veidojas apziņa, ka līdzās ir vēl kāds ar tādām pat problēmām. Kādam tu vari būt par iedrošinājumu un kāds tev! Visiem novēlu gribēšanu un varēšanu darīt, lai Dievs bagātīgi svētī ar savu mieru.
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.