Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
29.10.2014 Autors: LNB

SPORTA KLUBA „EZERKRASTS” ZIŅAS
Stāsta LNSK „Ezerkrasts” valdes loceklis Raimonds Briežkalns 

13. un 14. septembrī Rīgā norisinājās trešais posms šaudaunā, piedalījās 24 dalībnieki, trīs no tiem bija debitanti – Kristīne Berkule, Indulis Bumbieris, kuri pārstāvēja Alūksni, un Aleksejs Korsaks NSK „Elpa” no Daugavpils. Sacensības norisinājās uz diviem galdiem. Pie viena spēlēja A un B apakšgrupas, bet pie otra - C un D apakšgrupas. Pirmajā dienā tika izspēlētas visas apakšgrupas spēles, bet nākamajā dienā notika cīņa par vietām. Pie godalgotām vietām tika Liene Fībiga (3.), Raimonds Briežkalns (2.) un Ziedonis Mazūrs (1.). Apkopojot rezultātus un vērojot spēles, secinājums ir tāds, ka dažiem spēlētājiem ir izaugsme, bet dažiem spēlētājiem tās vairs nav. 
4. oktobrī Cēsīs norisinājās Šaudauna komandu čempionāts, tajā piedalījās septiņas komandas no visas Latvijas - Alūksnes, Rīgas, Liepājas un Cēsīm. Spraiga cīņa par godalgotajām vietām noritēja līdz pēdējai spēļu kārtai. Pie godalgotajām vietām tika komandas „Spicie čiekuri” (3. vieta), „Rīga” (2.vieta) un „Jautrīši” (1.vieta). Paldies, cēsiniekiem par viesmīlīgo uzņemšanu un godam noorganizētām sacensībām, paldies sportistiem par dalību LNSS rīkotajās sacensībās! 
 
LNSK „EZERKRASTS” pasākumu plāns
8. novembris  - šahs (kausa izcīņa), Liepājas atklātais čempionāts.
11. novembris - novuss (kausa izcīņa), Liepājas atklātais čempionāts.
22. novembris - novuss, dubultspēles (kausa izcīņa), Liepājas atklātais čempionāts.
1. decembris - airēšana, Liepājas atklātais čempionāts.
9. decembris - DARTS, Liepājas atklātais čempionāts.
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.