Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
29.10.2014 Autors: LNB

Projekts „Dvēseles veldzes dārzs”

- Cik skaisti zied ābeles! 
- Jā, tev zied, ne man. Nevaru to saredzēt… 

- Kā man patīk uzturēties un darboties laukos! 
- Es arī to ļoti vēlos, bet nevaru, esmu ratiņkrēslā…
 
Aicinām uzņēmējus un labas gribas cilvēkus atbalstīt sociālās rehabilitācijas un izziņas centra cilvēkiem ar invaliditāti lauku vidē izveidi!

"Dvēseles veldzes dārzs" - 
sociālās rehabilitācijas un izziņas centrs cilvēkiem ar invaliditāti lauku vidē
Adrese: "Laivenieki", Ziemupe, Pāvilostas novads
Atrašanās vieta Google Kartē: http://g.co/maps/k2rm3 
 
Informācija: www.redzigaismu.lv,   tālr: 22007874 

Ziedojumu tālrunis Nr 90006882
Piezvanot uz šo tālruni, jūs ziedojat 1,42 Eur Dvēseles veldzes dārza izveidei!

Konts ziedojumiem:
Liepājas Neredzīgo biedrība, 
reģ. nr. 40008093846 
A/S SEB 
Konta nr. LV84UNLA0012000701456

Veidojamā rehabilitācijas centra mērķis ir nodrošināt rehabilitācijas iespējas lauku vidē cilvēkiem ar invaliditāti, sniegt kristīgās pamatvērtībās balstītu palīdzību, veicināt personības pilnveidošanos, izaugsmi un neatkarību no līdzcilvēkiem, kā arī iepazīstināt un iesaistīt plašāku sabiedrību cilvēku ar invaliditāti iespēju un vajadzību apzināšanā, un nodrošināšanā. 
Iecerētais sociālās rehabilitācijas centrs būs vieta, kur cilvēki ar invaliditāti varēs uzturēties nesteidzīgā lauku vidē, satiekoties ar citiem cilvēkiem, pašiem veicot dažādus lauku darbus. 
Īpašumā, kuru Liepājas Neredzīgo biedrība iegādājusies šīs idejas īstenošanai, atrodas dzīvojamā māja ar palīgēkām. Māja ir tehniski labā stāvoklī, tā tiek renovēta un iekārtota atbilstoši universālā dizaina principiem. Tiek veidots Sajūtu parks un augļu dārzs. 
Īpašuma sakārtošanas un teritorijas labiekārtošanas izmaksas tiek segtas realizējot dažādus projektus, kā arī no sociāli atbildīgu uzņēmēju un privātpersonu ziedojumiem. 
Ar LR Finanšu ministrijas lēmumu Nr.490 2005. gada 12. oktobrī Liepājas Neredzīgo biedrībai piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas ļauj ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.