Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
29.10.2014 Autors: LNB

“Kopā jau sešpadsmito rudeni”
Stāsta Nora Liparte 
 
15. oktobris - Starptautiskā Baltā spieķa diena, kuru atzīmē visā pasaulē. Liepājas Neredzīgo biedrības biedri, brīvprātīgie, atbalstītāji un labvēļi šogad pulcējās Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē, lai kopīgi svinētu svētkus. Šogad Baltā spieķa diena kopā bija sapulcējusi 300 dalībniekus, kas piepildīja Tango zāli līdz pēdējai vietiņai. 
Svētki neizpalika bez biedrības vadītāja Māra Ceiruļa uzrunas un mācītāja Voldemāra Zvejas novēlējumiem un sniegtajiem dzīves padomiem. Railija Ruotsalainena dāvāja mums brīnišķīgus skaņdarbus un dziedājumus „Tavas domas” un „Vienkāršais krusts”, Aigars Bušs deklamēja Māras Zālītes „Tik un tā”, neviļus liekot dungot līdzi Ulda Stabulnieka mūziku, aizdomājoties par Latvijas skaistumu un rudens brīnišķīgajām krāsām. 
Patīkams pārsteigums kolēģiem un viesiem bija biedrības mūzikas terapeites Daces Stieģeles un Agijas Ceirules duets dziesmā „Tēvs, man vajadzīgs Tavs spēks”. Muzikāls svētku veltījums ar skaņdarbu „Chilito lindo” izskanēja Zojas Smirnovas izpildījumā. 
Kā jau katrā svētku reizē, arī šogad viesi neskopojās ar labiem vārdiem par kopīgi padarītiem darbiem un laba vēlējumiem. Liepājas Domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš teica: „Liepājas Neredzīgo biedrība nu jau ir pietiekami liela, lai to palaistu vienu pasaules plašajos ceļos. Pietiekami liela izaugusi, lai droši dotos pasaulē un turpinātu iesāktos darbus.” Sirds pildījās ar siltumu un prieku dzirdot, ka šo gadu laikā visi kopā esam varējuši palīdzēt mūsu līdzcilvēkiem, un katrai nākamajai dienai pietiek spēka, lai turpinātu šo iesākto darbu. 
Lielu sirsnību un mīlestību jutām no tiem biedriem un darbiniekiem, kas aktīvi darbojas „Dvēseles veldzes dārzā” – topošajā sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā cilvēkiem ar invaliditāti lauku vidē. Tā tapšana un ikdienas darbība nav iedomājama bez biedrības biedru un brīvprātīgo palīdzības, kuri nesavtīgi ziedo savu laiku, labo gribu un sirds mīlestību, sniedz atbalstu, padomu un palīdzīgu roku. 
Vislielāko paldies šajā svētku reizē Liepājas Neredzīgo biedrība teica saviem brīvprātīgajiem, kuri gadu no gada turpina palīdzēt un sniegt atbalstu līdzcilvēkiem Kuldīgā, Aizputē, Liepājā un „Dvēseles veldzes dārza” darbos. 
Svētku dienas emocionālo un muzikālo baudījumu mums sniedza Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas audzēkņi, kuru izpildījumā dzirdējām dažādus muzikālus skaņdarbus. 
Svētku dienas ietvaros, 16. un 17.oktobrī, turpinājām informēt Liepājas iedzīvotājus par biedrību, un piedāvājām savus gatavotos rokdarbus tirdzniecības centros „XL Sala” un „Ostmala”.
„Mēs varam kādam par zvaigzni būt, it gaiši aizdegti…
Bet visi kopā ja degsim mēs, kāda vienota gaisma tad būs!”
Lielu paldies sakām ikvienam, kurš svētku dienu padarīja tik īpašu un sirsnības pilnu! Lai jums visiem nepietrūkst sirds siltuma un mīlestības, darot labos darbus un esot līdzās dienu no dienas. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.