Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
29.10.2014 Autors: LNB

No augusta beigām līdz šim brīdim bijušas vairākas tikšanās uzņēmējiem par sociālo pakalpojumu sniegšanu un vides pieejamības nodrošināšanu „Dvēseles veldzes dārzā”. Centru Ziemupē apmeklējuši Pāvilostas domes pārstāvji un Liepājas domes deputāti. 
28. - 29. augustā „Dvēseles veldzes dārzā”notika aktīvās atpūtas pasākums, kurā piedalījās 15 Liepājas Neredzīgo biedrības biedri. Pirmajā dienā piedalījās arī viesi no Jūrmalas neredzīgo biedrības un rehabilitācijas centra. Aktivitātes sākām ar dalībnieku savstarpējo iepazīšanos, tad Māris Ceirulis iepazīstināja visus ar „Dvēseles veldzes dārza” teritoriju. Pēc tam notika dekupāžas nodarbība, kurā katrs dalībnieks izdaiļoja koka dēlīti, kuru pēc pasākuma saņēma dāvanā. Dalībnieki piedalījās saskarsmes - atbalsta grupiņā, mūzikas un vingrošanas nodarbībās. Diena beidzās ar kopīgu salātu gatavošanu, desiņu cepšanu un notikušā izvērtēšanu. 
Otrajā dienā tika organizētas stafetes, prāta viktorīna par lauku un dabas tēmām. Dienas beigās tika apbalvoti dalībnieki un noslēgumu vadījām pie jūras.
5. septembrī  Māris Ceirulis un Verners Šteinbergs Saldū piedalījās seminārā „Veselība un sociālie pakalpojumi. Kurzemes plānošanas reģiona rīcības plāns 2015. – 2020.g. izstrādes ietvaros.” 
9. septembrī biedrībā viesojās viesi no Ventspils teritoriālās organizācijas un SIA “LNBRC” sociālā darbiniece Aija Rīvīte.
19. septembrī biedrības pārstāvji Rīgā piedalījās konferencē „ESF atbalsts  - no pieredzes uz nākotnes izaicinājumu.” Tajā pašā dienā Liepājas Diakonijas centrā  notika tikšanās par sociāliem un medicīnas jautājumiem ar Saeimas deputātu kandidātiem.
10. oktobrī biedrības pārstāvji piedalījās Liepājas un Kurzemes NVO sadarbības forumā „Rudens mostas NVO” par nevalstisko organizāciju sadarbības stiprināšanu ar masu medijiem un pašvaldību, par projektu popularizēšanu un rezultātu izplatīšanu, un jaunu biedru piesaisti.
15. oktobrī atzīmējām Starptautisko Baltā spieķa dienu. Rīta pusē Ūliha un Pērkones ielas krustojumā, sadarbībā ar policiju, notika ikgadējā ielu akcija. Cilvēki ar redzes traucējumiem šķērsoja ielu ar baltā spieķa palīdzību, tā sabiedrībai atgādinot par tā nozīmi ceļu satiksmē. 
16. oktobrī tirdzniecības centrā "XL Sala" un 17. oktobrī tirdzniecības centrā "RIMI Ostmala" sabiedrībai bija iespēja uzzināt daudz vairāk par dažādiem tehniskajiem palīglīdzekļiem, kurus izmanto cilvēki ar redzes invaliditāti. Lai radītu izpratni par sajūtām, kādas piedzīvo cilvēki, kuru redze ir traucēta, piedāvājām, ar aizsietām acīm un baltā spieķa palīdzību, orientēties veikalā un iepirkties. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.