Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
23.10.2012 Autors: LNB

2012.gada oktobris

Nr.5 (48)
 
Sveicināti oktobrī!

Vēlreiz sirsnīgs sveiciens visiem Starptautiskajā Baltā spieķa dienā! Mēs to šogad svinīgi atzīmējām 12.oktobrī, kad pulcējāmies Liepājas Latviešu biedrības namā. Liels paldies atbalstītājiem, brīvprātīgajiem un darbiniekiem, kuri pielika lielas pūles, lai pasākums būtu sirsnīgs un mīļš, lai būtu prieks par kopā būšanu. Lai gan tagad modē ir virtuālā komunikācija internetā, tomēr ir svarīgi cilvēkiem satikt citam citu vaigu vaigā, svarīgi dzirdēt otru, saprast, līdzdalīt varbūt kādas savas atziņas un arī uzklausīt citus. Pasākumā bijām priecīgi visiem pastāstīt par mūsu sasniegumiem beidzamā gada laikā. Jau izdevuma iepriekšējos numuros esam stāstījuši par dažādiem biedrības projektiem, par to īstenošanas gaitu, par sasniegtajiem rezultātiem. Arī šajā reizē par tiem lasīsiet. Šobrīd gatavojamies labdarības portālā Ziedot.lv ievietot aicinājumu palīdzēt mums izveidot mūsu iecerēto „Dvēseles veldzes dārzu”, vēlamies savākt trūkstošos līdzekļus ēkas renovācijai. Nesen kā esam saņēmuši kārtējo tehnisko palīglīdzekļu sūtījumu no Sanktpēterburgas. Atkal varēsim daudzus cilvēkus nodrošināt ar baltajiem spieķiem, atbalsta nūjām, runājošajiem pulksteņiem, šķidruma līmeņa noteicējiem un citiem palīglīdzekļiem. Bez tam mūsu birojā, pie darbiniekiem, variet pasūtīt no Rīgas vēl citus tehniskos palīglīdzekļus - gan magnetolas, gan runājošos krāsu noteicējus, gan datoru programmatūru. Ir paredzēts neliels līdzdalības maksājums 3 latu apmērā mūsu sagādātajiem tehniskajiem palīglīdzekļiem un 5 latu apmērā no Rīgas pasūtītajiem. Ceram, ka Kungs Jēzus Kristus būs žēlīgs un svētīs mūsu turpmāko darbību, lai mūsu darbā nebūtu pārrāvumu, lai cilvēkiem nevajadzētu atkal atgriezties mājās un jācer, jāgaida, ka kaut kad varēs nākt darboties.
 
Lai dzīvais Dievs jūs visus svētī, dod mieru, gudrību un stabilitāti! 
 
Māris Ceirulis, Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.