Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
01.11.2011 Autors: LNB


2011.gada oktobris
Nr.5
 
 
     Mīļš sveiciens skaistajā rudenī, bagātīgajā ražas laikā! Vēlreiz vēlos visus sirsnīgi apsveikt Liepājas Neredzīgo biedrības 55 gadu jubilejā un pagājušajā Starptautiskajā Baltā spieķa dienā, kuru Liepājā atzīmējām jau 13.reizi! Svētku pasākums bija kupli apmeklēts. Es varu teikt, ka mums ir patiešām daudz draugu. Un ar viņu atbalstu mēs varam palīdzēt mūsu cilvēkiem. Jau esmu minējis, ka, ja Dievs vēlēs, iegādāsimies lauku īpašumu, lai nodrošinātu sociālo rehabilitāciju cilvēkiem ar invaliditāti dabīgajā lauku vidē. Protams, mūsu starpā notiek diskusijas - ir cilvēki, kuri domā, ka tas nav vajadzīgs vai, ka tas būtu jāveido kādai atsevišķai cilvēku grupai. Tomēr šāda vieta ir vajadzīga ikvienam cilvēkam ar invaliditāti. Katrs, kurš vēlēsies, varēs aizbraukt un atpūsties laukos netālu no jūras. Viņš varēs nobaudīt pašu saimniecībā izaudzēto ražu, varēs piedalīties ikdienas saimniecības darbos gan dārzā, gan mājā. Viņš uzturēsies brīnišķīgā, Dieva dotā vietā, atveldzēs savu dvēseli, atpūtīsies un iemantos sev kaut ko no tā, ko mums piedāvā Lielais Dievs. Centru mēs gribam veidot, balstoties kristīgajās vērtībās. Pasaulē ir tik daudz ļaunuma, bet Dievs piedāvā savu mieru, piedošanu Kristū, stiprinājumu, iedrošinājumu un pāri visam mūžīgo dzīvību. Arī šajā dzīvē no Viņa nāk palīdzība ik dienas. Ja arī mums trūkst kaut kas, tad tomēr kaut kas tiek atkal iedots. Ja vien mēs to saskatām. Ja mums ir atvērtas sirdis, ja mēs nekurnam un nezūdāmies, bet meklējam praktisku palīdzību un lūkojamies, ko paši varam dot citiem. Tad saņemam svētību. Jo svētīgāk ir dot nekā ņemt. Mēs gribam dot, un mūsu darbinieki ir patiešām iedegušies par šo ideju. Es ticu, ka mums izdosies un cilvēkiem ar invaliditāti būs vieta, kur atpūsties. Lūdziet par to, ja variet – atbalstiet! Uz tikšanos decembrī!
 
Māris Ceirulis, 
Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.