Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
01.11.2011 Autors: LNB

     Bibliotekāres Ilze un Mirdza sūta vējainus sveicienus saviem lasītājiem.
 

     Bibliotēkā ir jauna literatūra audio formātā - Fasta „Juris Podnieks: vai viegli būt elkam?”, Gailīte „Alīna: likteņa celtā un likteņa gremdētā”, Gordons „Šamanis”, Grūena „Ūdens ziloņiem”, Hoseinī „Tūkstoš sauļu mirdzums”, Kalogridisa „Ugunīgā grāfiene”, Lesinga „Piektais bērns”, „Bens pasaulē”, Petersons „Prom ārā zirgus zagt”, Purēns „Zem Igdrasila kuplās pazares”, Sentdžona „Sniegotie dārgumi”, Vargass „Sliktā meitene”, Žīgure „Viņi. Ceļā”
              Savukārt MP3 formātā restaurētas šādas audiogrāmatas –brāļu Kaudzīšu „Mērnieku laiki” un Salminenes„Katrīna.”
              Nesen bibliotēkā saņēmām bagātīgu redzīgo grāmatu pievedumu – gan „dāmu romānus”, gan noderīgu literatūru rokdarbniecēm, gardēžiem un filozofiskas literatūras cienītājiem. Ir arī jaunumi bērniem. 
             Tiem, kurus interesē jaunākā literatūra Braila rakstā, iespējams grāmatu izvēlēties pēc kataloga bibliotēkas jaunajā mājas lapā www.neredzigobiblioteka.lv vai pie mums bibliotēkā. To pasūtīsim no Rīgas.
            Tā kā Latvijas Neredzīgo biedrības Skaņu ierakstu studijai 50.gadu jubileja, tad bibliotēkā notiek lasītāju aptauja par iecienītākajām audiogrāmatām un grāmatu ielasītājiem. Tiek apkopotas lasītāju vēlmes turpmākajiem ierakstiem. Visus aicinām piedalīties!


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.