Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
01.11.2011 Autors: LNB

     Šī gada Starptautiskās Baltās spieķa dienas pasākums un vienlaikus arī Liepājas Neredzīgo biedrības 55. jubilejas pasākums notika Liepājas Olimpiskajā centrā iepriecināja daudzu ļaužu sirdis. Interese un atsaucība bija liela, jo uz pasākumu bija sapulcējušies apmēram 240 cilvēku. Zāle bija piepildīta, un bija ieradušies daudzi viesi - draugi, viesi un sadarbības partneri, liepājnieki, rīdzinieki, kuldīdznieki un arī no ārzemēm.
     Bija atnākuši Liepājas domes pārstāvji – Silva Golde un Edgars Rāts, kurš pasniedza dāvanā kliņģeri, arī Brigita Dreiže, Aija Saldovere un Vilnis Vitkovskis no Attīstības pārvaldes. Biedrību jubilejā sveica Iveta Bartkeviča no Sociālā dienesta, Zigmunds Cīrulis no „Nodarbinātības projektiem”, Arnis Jekste no CSDD Liepājas nodaļas. Labus vārdus teica SIA „Wooly World” pārstāve Sarmīte Cirša, Kuldīgas novada Sociālā dienesta pārstāve Iveta Eņģele, Aizputes novada domes pārstāve Mairīte Alfuse. 

     Jaukus vēlējumus izteica mūsu sadarbības partneri no Latvijas Diabēta biedrības Liepājas nodaļas, Latvijas Kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrības Liepājas nodaļas, no Sieviešu Invalīdu asociācijas „Aspazija” Liepājas nodaļas, Latvijas Nedzirdīgo savienības Liepājas reģionālās biedrības un juriste Ināra Avotiņa. 
     Sveicēju vidū bija pasākuma ģenerālsponsora SIA „Philip Morris Baltic” pārstāve Agne Gaizauskiene un LNB projekta Sociālās rehabilitācijas aktivitāšu nodrošināšanas koordinators Gatis Grīntāls. 
     Aigars Bušs izjusti norunāja Leonīda Breikša „Lūgšanu”. Ar priekšnesumiem uzstājās arī citi cilvēki ar redzes traucējumiem. Mūsu viesis Railija no Norvēģijas nospēlēja divus skaņdarbus uz klavierēm. Arī mūsu biedrības biedrs Vladimirs Ļutovs izpildīja muzikālu skaņdarbu uz klavierēm. Koncertu sniedza arī mūsu biedrības biedrs A. Ļebedevs kopā ar saviem draugiem mūziķiem no Aizputes.
     Māris Ceirulis pastāstīja par biedrības vēsturi un 33 brīvprātīgā darba darītājiem, kuri biedrībā darbojušies ilgāk nekā piecus gadus, pasniedza pateicības rakstus. Visiem svinību dalībniekiem tika pa dāvaniņai – iepirkumu maisiņam ar Liepājas Neredzīgo biedrības logo. Viesi varēja mieloties ar lielo svētku kūku un citiem sarūpētajiem gardumiem. 
     Viesi atzina, ka pasākums izdevies. Tas bijis ļoti jauks un sirsnīgs. Valdījusi patiesa kopības sajūta, bijusi iespēja tikties un aprunāties ar citiem cilvēkiem. Bija atnākuši arī tādi biedrības biedri, kuriem grūti pārvietoties, bet iespēja pabūt sabiedrībā kopā ar tādiem pašiem cilvēkiem, bijusi stimuls apmeklēt pasākumu. 
    Brīvprātīgā darba darītāja Marianna teica: „Pasākums bija ļoti gaišs un sirsnīgs. Ļoti patika zāles un galdu dekorējumi, ziedu kompozīcijas.” 
     Mūsu mūzikas terapeite Dace Stieģele par pasākumu teica šādus vārdus: „LNB organizētais Baltā spieķa dienas svinīgais pasākums bija svētki gan biedrības biedriem, gan darbiniekiem, gan viesiem. Prieks par atkal redzēšanos, iespēja būt kopā ar cilvēkiem, kuri viens otru saprot, organizētāju patiesās un sirsnīgās rūpes par svinību dalībniekiem atspoguļojās viņu sejās. Mācītāja uzruna, biedrības biedru uzstāšanās, neviltotā apsveicēju sirsnība, patīkama un viegli uztverama mūzika, kafijas smarža, dejas soļi, gandarījuma sajūta par paveikto - vienkārši, svinīgi un sirsnīgi”.


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.