Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
28.08.2010

Daiga Bindere, projekta vadītāja asistente

Liepājas Neredzīgo biedrība, ar 80% Eiropas Sociālā fonda un 20% mūsu valsts budžeta atbalstu, no oktobra sāka realizēt projektu „Invalīds sociālajā rehabilitācijā – iesaistīts, piederīgs un noderīgs”, lai cilvēkiem ar fiziskiem traucējumiem un redzes invalīdiem palīdzētu atgriezties sabiedrības dzīvē. Projektu administrē Sabiedrības Integrācijas fonds (nr.VPD1/ESF/NVA/06GS/3.3.5.2./0001/0063/27).
Jau vairākus mēnešus biedrības sociālie rehabilitētāji dodas pie Liepājas un Kuldīgas pilsētās un rajonos dzīvojošajiem invalīdiem un  izzina viņu vajadzības, spējas un palīdz un mudina pašiem aktīvi iesaistīties savu problēmu risināšanā.
Dienas centra telpās piedāvājam jums visiem individuālu datora apmācību, bet neredzīgajiem padziļinātu Braila raksta apmācību, lai būtu iespējams darbs ar speciālo Braila datoru, iesaistīšanos klūdziņu pīšanas un rokdarbu apmācībā, šaha, domino un novusa spēli, šautriņu mešanu un nodarbības uz velotrenažieriem.
Laipni gaidām jūsu ierosinājumus, kādas tēmas vēlētos izzināt saskarsmes-atbalsta grupu nodarbībās ik mēnesi.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.