Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
01.09.2010

Esam ar jums bijuši kopā jau desmit mēnešus. Tas ir laiks, kuram finansējumu bija laipni piešķīris Sabiedrības Integrācijas fonds un Liepājas Dome. Šis ir bijis ļoti interesants, notikumiem un dažādām aktivitātēm bagāts laiks gan jums un mums katram individuāli, gan organizācijai kopumā. Ar minētā finansējuma palīdzību esam nodrošinājuši divus izglītojošus seminārus, klūdziņu pīšanas apmācību, redzes invalīdiem auto transporta pakalpojumus, iegādājošies datora tehnoloģijas un izdevuši piecus šīs avīzītes numuriņus palielinātā drukā, audiokasetēs un neredzīgo rakstā. Esam daudz informācijas ieguvuši no jums un svarīgāko snieguši arī pretim. Šajā laikā visvērtīgākais ir bijis tas, ka ar daudziem mūsu organizācijas biedriem ir izveidojusies ciešāka saikne, zināmā mērā, varētu teikt tuvība. Izrādās, ka starp jums ir cilvēki, kuri gan raksta dzeju, gan apkopo atmiņu pierakstus vai pat sastāda atjautības uzdevumus. Un izrādās, ka pat pilnīga neredzība tam nav šķērslis. Par to esam patiesi priecīgi. Gribētos cerēt, ka Sabiedrības Integrācijas fonda sniegtais atbalsts nebūs bijis veltīgs un arī turpmāk mēs varēsim attīstīt biedrības aktivitātes un atradīsim kādus labvēļus, kuri varētu palīdzēt šo avīzīti turpināt izdot. Joprojām gaidām jūsu ierosinājumus un priekšlikumus par to, kas būtu nepieciešams, lai uzlabotu dzīves kvalitāti redzes invalīdiem. Turpināsim dialogu, lai visiem būtu kāds reāls, patiess ieguvums un atbalsts. Patiesā cieņā, cerot uz drīzu atkal redzēšanos ar avīzītes starpniecību un no sirds vēlot Dieva svētību, Jēzus Kristus mieru un žēlastību.
Neredzīgo biedrības Liepājas organizācijas vadītājs Māris CeirulisFacebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.